Víme, kde mají nábytek z masivu za nízké ceny!

Nábytek z masivu je velice populární u všech, kdo chtějí vybavení domácnosti, které vydrží krásné a funkční řadu let. Jen masiv totiž dokáže nabídnout vysokou odolnost proto vnějším vlivům i mechanických poškozením a současně se může pochlubit atraktivním designem. I díky tomu se nábytek z masivu hodí do dětských i obývacích pokojů, kuchyní, předsíní i ložnic. Našli jsme místo, kde můžete koupit nábytek z masivu za velice příjemné ceny…

 

 

 

Skandinávská kvalita je to pravé

S nabídkou prvotřídního nábytku z masivu přichází IDEA nábytek. Společnost se zaměřuje na prodej skandinávského nábytku z masivu, který se může pochlubit vysokou odolností. Každý kus nábytku, který IDEA nabízí, je vyroben z kvalitního dřeva a může se pochlubit atraktivním designem. Předností nábytku je vysoká životnost. IDEA nabízí nábytek různých designů, takže si na své přijdou milovníci moderního ale i klasického stylu.


              

Skříně podle vašich představ

Velkou část sortimentu tvoří skříně z masivu. Vybírat můžete velké šatní skříně nebo i menší skříně se zásuvkami. K vybraným druhům skříní nabízí IDEA nábytek i nástavce, které ještě zvětší užitný prostor. Skříně jsou vyrobeny ze smrkového, dubového nebo borovicového masivu a jsou k dostání v lakovaném i nelakovém provedení.

                 

Postele i s promyšleným úložným prostorem

IDEA nábytek přichází také s velkou nabídkou postelí. Vybírat můžete postele z masivu jednolůžkové i dvoulůžkové. Některé modely mají i chytře řešený úložný prostor. K postelím si můžete vybrat i praktické noční stolky či jiný ložnicový nábytek a vytvořit tak dokonalou ložnici či dětský pokoj za příjemnou cenu.


         


U IDEA nábytek si můžete vybrat i stylové knihovny z masivu, dále také praktické komody, pokojové stěny, jídelní stoly i židle a mnoho dalšího.

Nábytek můžete koupit v jedné z 12 prodejen po celé České republice nebo navštívit internetový obchod idea-nabytek.cz.