Víme, kde nejlépe koupit televizní držáky a stojany

Televize v současné době patří k neodmyslitelnému vybavení domácnosti – ba co víc, řada z nás dokonce vlastní více než jeden televizní přijímač. Klasické televizní stolky se však z moderních interiérů spíše vytrácejí kvůli své nepraktičnosti a omezenému využití. Místo nich přicházejí ke slovu funkční a elegantní televizní držáky a televizní stojany.

Tomuto trendu se svou specializací plně přizpůsobil i e-shop drzakyastolky.cz. Na našem trhu působí již od roku 2008,  právě díky bohatým zkušenostem z oboru může svým zákazníkům v současnosti nabídnout nejširší a nejkomplexnější sortiment stojanů a držáků na televize držící krok s aktuálními trendy.

Nejširší výběr na českém internetu

V nabídce nenajdete žádné zastaralé modely, ale pouze vysoce moderní kousky, protože celá nabídek e-shopu je pravidelně aktualizována a obměňována tak, aby zboží vždy vyhovovalo vysokým standardům kvality a spolehlivosti. Vše je skladem, takže od objednání můžete mít svůj vysněný stojan nebo držák na televizi do 24 hodin doma (v krajním případě trvá dodání maximálně dva dny).

Za e-shopem drzakyastolky.cz stojí autorita společnosti Fiber Mounts s.r.o., která je autorizovaným prodejce sortimentu značek EDBAK, NB, Fiber Novelty, CHIEF, OMB. Velké skladové zásoby jsou určeny pro maloobchodní i velkoobchodní prodej. Samozřejmostí je kvalitní záruční i pozáruční servis a odborné poradenství ve všech ohledech.

Kromě standardního sortimentu držáků a stojanů na televize jsou k dispozici zařízení určená i pro televizní stěny, projektory nebo třeba tablety. Praktické kousky najdou využití v útulném bydlení, prozákaznicky orientovaném obchodě i na důležitém firemním jednání.

Držáky vynikají moderním designem i propracovanou konstrukcí. Jednotlivé modely pak disponující celou řadou užitečných vlastností. Moderní stojany dokáží například:

  • ukrýt nezbytnou kabeláž
  • otočit televizor směrem ke stěně, pokud není zrovna používán
  • zajistit zcela „neviditelné“ připojení televizní přijímače (např. značky Fiber Novelty a Brateck)

Televizní signál není díky použitým materiálům nikdy rušen ani není snižována jeho kvalita. K dispozici jsou i stojany s nastavitelnou výškou, náklonem přijímače nebo rotací TV pro dorovnání. Využijte zdarma odborné poradenství na stránkách a ujistěte, se, že váš zvolený stojan či držák bude splňovat opravdu vše, co od něj očekáváte – jedině tak budete se svým nákupem pokaždé spokojeni.