Zimní zahrada dokáže plnit i funkci pergoly

Kontakt s přírodou je v dnešní přetechnizované době velmi důležitý. Proto si v létě rádi posedíme v zahradní altánu nebo pergole a v zimě se alespoň spokojíme s výhledem do zasněžené zahrady z pohodlí zimní zahrady. V případě malého pozemku však často musíme volit mezi jedním nebo druhým řešením. Proto HOBBYTEC přináší řešení, které spojuje výhody obou těchto staveb dohromady.

Zimní zahrady s posuvnými stěnami jsou vyhledávané především pro svou variabilitu a elegantní vzhled. Ovšem díky možnosti širokého otevření prakticky všech stěn mohou v letním horku plnit i funkci zastíněné a přitom vzdušné pergoly. Stačí si vybrat takové rozměry, které pohodlně pojmou jídelní stůl s dostatečným množstvím židlí a vybrat ten nejvhodnější typ zastínění, který se liší podle situování zimní zahrady na jednotlivé světové strany.

Důležitá je i volba vhodné izolace, aby zimní zahrada mohla svému účelu posloužit i v chladných zimních měsících. Zatímco severní část domu bude vyžadovat stavbu s termoizolačním sklem, na jižní straně bude spíše aktuální volba optimálního odvětrávání.

Zimní zahrady od profesionálů

Od zimní zahrady chceme, aby nám vydržela řadu let v bezchybné a plně funkčním stavu. Nejlepší pověst v tomto ohledu mají zimní zahrady na zakázku, ale skvěle mohou posloužit i populární stavebnicová řešení, pokud vsadíte na kvalitní a osvědčenou značku.

Jen to nejlepší s pro vás připravil e-shop HOBBYTEC.cz. Ať už vám jde o nízkou cenu nebo o nejnovější trendy v oblasti designu, v širokém sortimentu si určitě vyberete to pravé. Hobbytec spolupracuje s mnoha známými českými i zahraničními značkami a to nejlepší z jejich nabídky zprostředkovává svým zákazníkům spolu s kvalitním záručním i pozáručním servisem. Proč se spokojit s průměrnou, když tady můžete mít to nejlepší navíc za velmi příznivou cenu?