Víno Hruška s patnáctiletou tradicí uspokojí i ty největší gurmány

Již celých patnáct let nám nabízí společnost Víno Hruška svá vynikající, lahodná a voňavá vína. Právě toto vinařství založené manželi Hruškovými obhospodařuje 90 hektarů vinic a díky své píli, preciznímu zpracování vinných hroznů a lásce k vínu provozuje již 30 značkových prodejen a jejich vína koupíte i v dalších 22 partnerských prodejnách. Svou síť má v Česku i na Slovensku.

V roce 2021 dokonce firma zahájila prodej vína a regionálních delikates přímo uprostřed vinic vzdálených 1 700 m od baziliky sv. Cyrila a Metoděje.

 

Ochutnejte z dvacítky kolekcí vín

Společnost Víno Hruška má aktuálně 34 111 věrných zákazníků a stále přibývají. Není divu. Díky tomu, že je možné vybírat z mnoha kolekcí vín, si vybere každý, ať už je laik, nebo skutečný znalec vín.

Vyzkoušet můžete např. Family Colleciton, která představuje unikátní vína, pověstné rodinné stříbro, vína, která jsou součástí pýchy společnosti, pokory i lásky k rodinnému vinařství. Anebo ochutnejte kolekci Organic, kdy v organických vínech zachytíte originalitu mikroklimatu, půdy i samotné odrůdy, která je pěstována v souladu s přírodou a minimálním zásahem člověka.

Limitovanou kolekcí je Velehrad 863, do níž patří jen ty nejlepší ročníky s potenciálem zrání na láhvi. Mošt kvasí a dále zraje v barikových sudech po dobu alespoň 6 a více měsíců.

Oblíbená je i Top collection. Tady hrozny pochází z regulované sklizně, přičemž průměrné zatížení je 1,2 kg hroznů na keř. Vína zůstávají ležet několik měsíců na kvasnicích metodou „sur lie“, a to i za občasného promíchání.

 

Přehledný e-shop s bohatým sortimentem vín i delikates

Nezbývá, než navštívit webové stránky vinohruska.cz, prohlédnout si druhy vín nebo kategorie vín a v e-shopu eshop.vinohruska.cz kopit ta, která vás nejvíc zaujala.