Vinylové role

Když se podíváme na současnou nejoblíbenější podlahovou krytinu, která je každým dnem zakupována tisíci zákazníky po celém světě, tak nemůžeme opomenout na vinyl.

Vinylové role jsou vyrobené z umělých vláken a představují moderní způsob realizace jakéhokoliv interiéru. Vinylová podlaha je navíc opředena celou řadou výhod a v porovnání s ostatními krytinami má vždy něco navrch. Pojďme se v zkráceném podání podívat na hlavní přednosti této podlahové krytiny a pojďme si prozradit, proč je vůbec natolik oblíbená.

 

Hlavní výhody vinylové podlahy

Už při prvním kontaktu s vinylovou podlahou poznáte tu měkkost kročejového došlapu. Vinylové podlahy dokonale izolují a jsou voděodolné, takže se dobře udržují v čistotě. Vinylové podlahy jsou odolné vůči chemickým činidlům, proto se tedy nemusíte obávat rozlité kávy nebo vína, která by na ostatních typech podlah zanechala nevábné stopy.

Vinylové podlahy se taktéž snadno instalují, takže pokud patříte alespoň mezi středně zručné kutily, můžete si podlahu položit svépomocí. Pokud ovšem chcete mít pokládku bezchybnou a chcete mít záruku dlouhé životnosti, svěřte pokládku raději odborníkům. Vinyl je vhodný i pro alergiky a má díky své stabilitě a odolnosti vůči mechanickému poškození opravdu dlouhou životnost.

 

Zátěžový nebo protiskluzný vinyl

Zajímavou alternativou je zátěžový vinyl Eternal, který naprosto dokonale imituje vzhled masivního betonu, dřeva nebo dlažby. Tyto jinak odolné materiály nejen imituje, ale vyrovnává se jim i svými unikátními vlastnostmi. Jeho vlastnosti lze ocenit v nemocnicích, průmyslových halách a prostorech s velkou zátěží.

Naopak protiskluzná vinylová podlaha Safety je díky drobným částečkám křemene naprosto bezpečná a to výhradně v dětském pokoji, na pracovišti či na frekventovaných místech. Už žádné modřiny při pádech po kluzké ploše, zakupte si protiskluzný vinyl a udělejte vše pro bezpečí svých malých neposedných dětí, zaměstnanců či zákazníků. Tvrdost zrn je natolik tvrdá, že se nikdy neobrousí. Role mohou být obohacené také o oxid hliníku, který má podobné vlastnosti jako křemenné částečky.

Náš tip: Zakupte si vinylové role ve výprodeji a ušetřete nemalou část Vašich peněz.