Víte, co obnáší práce hostesky na promo akci?

Spoustu takových akcí probíhá v supermarketech. Úkolem hostesky je pak realizace ochutnávek (hostesky musí být vybaveny potravinářským průkazem) a promo akce výrobků (např. kosmetiky). Úkolem hostesky je aktivně oslovovat kolemjdoucí zákazníky a podávat jim informace o výrobcích, v případě ochutnávek je třeba tyto mít neustále k dispozici a zákazníkům je poskytnout. Hostesky si na promo akcích vedou statistiku prodeje. Po proběhlé akci píší většinou zprávu o celkovém průběhu této akce. Mzda hostesek je většinou hodinová, navýšená o provizi z prodeje.

 

Hostesky a veletrhy

Hostesky jsou také velmi žádaným zbožím na nejrůznějších veletrzích (hostesky Brno, hostesky Praha, hostesky Ostrava). Ne všechny hostesky zde však zastávají stejnou funkci. Některé hostesky pracují jako asistentky neboli administrátorky. Jiné hostesky zajišťují občerstvení. Věřte nevěřte, na veletrzích se často potkáte i s hosteskami, které jsou hosteskami na okrasu. Šikovná hosteska však dokáže všechny tyto činnosti zvládnout sama.

Práce hostesky je náročná činnost, která vyžaduje celodenní pobyt na vysokých podpatcích, trvalý úsměv na rtech a nepřetržité milé chování a vystupování. Angličtina na komunikativní úrovni je základ.

 

Hostesky a společenské akce

Pokud čas od času navštěvujete společenské a sportovní akce, i tam se setkáte s hosteskami. Jak možná sami dobře odhadujete, vzhled, organizační a komunikační dovednosti; plynulá angličtina a případně i další jazyk jsou na společenských, kulturních a sportovních akcí u hostesek naprosto nezbytné.

Úkolem hostesek je v tomto případě vítat návštěvníky a sdělovat jim základní informace. Jejich úkolem je také kontrola vstupenek a podobně.

Potřebujete na některou ze svých akcií hostesky Brno, hostesky Praha nebo hostesky Ostrava? Neváhejte kontaktovat eventmodels.cz.