Využijte k řezání stroje od Awacu

Společnost AWAC nabízí CNC stroje a také například řezání s pomocí speciálních strojů na zakázku. Pohybuje se v tomto odvětví již od roku 1990.

 

Služby AWACu

Hlavním úkolem je splnit přání zákazníka. Řezání vodním paprskem, autogenem či vysokootáčkovým vřetenem za využití laseru či plasmy zajistí spokojeného zákazníka. Dokážou uříznout různé druhy materiálu-kopule, plechy, trubky ale i složitější konstrukce nebo materiál. Všechny stroje mají zabudovaný řídící systém a jsou sestaveny s ohledem na automatizaci procesu. Pro vás tak je zajištěn komfort a k tomu navíc odvedená práce.

 

Jaké stroje AWAC nabídne?

V popředí stojí stroje na řezání vodním paprskem, jde o Aquacut nebo Watercut. Oba z nich jsou uzpůsobeny na řezání jak kovových, tak i nekovových materiálů pomocí vysokého tlaku. Watercut lze navíc použít v kombinaci s plazmou. CNC laserový řezací stroj se pochlubí schopností možnosti vyříznout přesný tvar podle vašeho přání. Vyřízne vše z plošného materiálu ale také ze složitějších konstrukcí jako třeba potrubí. CNC řezací stroj jako MSF patří k velmi přesným strojům, s kterým dokážete uříznout vše. CNC laser je top této firmy.

 

Uplatnění těchto strojů?

Produkty vzniklé tímto způsobem se uplatní zejména ve strojírenství, stavebnictví, elektrotechnice i lehkém průmyslu. Často se také uplatní v řezání dlažby vodním paprskem. Je to právě vaše otázka? Pak je na místě se obrátit na pobočky v České republice. Řezání vodním paprskem Praha, řezání vodním paprskem Brno a řezání vodním paprskem Plzeň jsou místa, kde vám poradí a pomůžou.

 

Pravidelný servis a kontroly

AWAC vám poskytuje pravidelný servis CNC strojů. Dokonce snadno dodá náhradní díly, záruční i pozáruční servis. Výhodou jsou i opravy CNC strojů nebo dokonce telefonická podpora jako diagnostika závad v případě nutnosti.