Víte, jaká hudba se k vám hodí podle horoskopu?

Jak často a kde všude posloucháte hudbu? Hudba dokáže spravit náladu, podpořit při učení nebo při práci a navíc existuje velké množství různých žánrů. Pobavte se u horoskopu, který vám napoví, jaká hudba se k vám hodí podle vašeho znamení ze zvěrokruhu.

 

Beran

Ctižádostivé znamení Berana má rádo taneční a hravou hudbu. Ve spoustě případů je hudba dojme, ve spoustě případů roztančí. Berani si však vždy vybírají konkrétní druh hudby a skladby, která je zaměřená na aktuální činnost, které se věnují.

 

Býk

Býci nepohrdnou klasickou hudbou ani lidovými písničkami. Hudba je jejich život a často si vybírají hudbu jako hlavní koníček. Býk umí poznávat noty a mnoho z nich i hrát na těžší hudební nástroj.

 

Blíženci

Hravé znamení Blížence miluje hudbu a poslouchá ji na každém kroku. Často u nich doma hraje rádio, přitom Blíženci doma ani být nemusí. V oblibě mají také bluetooth sluchátka, které jim umožní poslouchat hudbu při sportu, při jízdě autem nebo jen při procházce městem. Tato sluchátka S-500 BT mají osazeny kvalitní dynamické reproduktory, které garantují frekvenční rozsah reprodukce 20 – 20 000 Hz.


Rak

Oblíbeným žánrem Raka je většinou lidová tvorba, české a slovenské písničky a také často country skladby. Raci se však dokážou odvázat i u taneční hudby a cizí jim není ani populární hudba, kterou slyšíme dnes a denně v rádiu.

 

Lev

Hrdé znamení Lva nepohrdne žádnou hudbou. Lvi se mnohdy přistihnou, že se jim píseň líbí, i když nerozumí textu. Mají rádi veselou a hravou hudbu, vyhýbají se smutné hudbě a baladám a nejvíce se odreagují u taneční a motivační hudby.

 

Panna

Naopak znamení Panny si na smutnou a tesklivou hudbu potrpí. Rádi u hudby usínají, rádi u ní rozjímají. Hudba pro ně znamená city, které často před okolím skrývají. Nepohrdnou baladami, najdou si však své i v populární hudbě.

 

Váhy

Váhy si vždy vybírají mezi několika styly. Milují elektronickou hudbu a v populární hudbě dají přednost moderní a taneční hudbě. Umí hrát alespoň na jeden hudební nástroj, ale jen neradi zpívají.

 

Štír

Vášnivé znamení Štíra hudbu pro svůj život potřebuje. Líbí se jim klasika, lidová tvorba, pop, rock a také taneční hudba. Dokážou se přizpůsobit a jeden den jsou schopni poslouchat tvrdý metal a ten stejný den si pustit drumm and bass.

 

Střelec

Všeznalé znamení Střelce rádo poslouchá to, co je právě moderní. Většinou mají Střelci všeobecný přehled a dalo by se říct, že hudbě rozumí. Často mají plný telefon nebo počítač hudby a dokážou s výběrem hudby poradit.

 

Kozoroh

Toto znamení má rádo hudbu, která vyjadřuje city, je emotivní a je odlišná od běžné populární hudby. Kozorozi si potrpí také na klasiku, rádi chodí na koncerty, rádi tančí a chtěli by umět hrát na nějaký hudební nástroj.

 

Vodnář

U Vodnářů se může zdát, že nemají rádi hudbu, přitom opak je pravdou. Vodnáři si však vybírají, jakou hudbu a kdy ji budou poslouchat. Málokdy u nich vidíte moderní technologie, hi-fi věže, přenosné reproduktory nebo bluetooth sluchátka, mnohem častěji u nich uvidíte starší gramofon.

 

Ryby

Citlivé znamení Ryby miluje hlasitou hudbu. Pokud si Ryby pouští hudbu v autě, tak to mnohdy slyšíte na míle daleko. Ryby si vybírají taneční hudbu, pop nebo elektronickou hudbu. Mnohdy se vyhýbají klasické a lidové tvorbě.