Víte, kde pořídit kvalitní a hezký školní batoh či aktovku?

Za pár dnů je tady září, a tak rodiče mnohdy společně s dětmi nakupují vše potřebné na blížící se nový školní rok. U výběru aktovek i školních batohů pro nejmenší i větší žáky základní školy je potřeba být obezřetní. Nechceme přece, aby aktovka mohla za to, že dítě bolí záda, natož tak, aby mělo doživotně zničenou páteř.

 

Jak vybrat školní aktovku či batoh?

Pokud už máte starší děti, možná se v nabídce výrobců docela orientujete. Pokud ne, vsadit můžete na doporučení učitelů, starších žáčků kamarádek, podívat se do diskuzí na internetu, nebo shlédnout hodnocení nejrůznějších typů školních zavazadel. Školní batoh i aktovku byste ale měli vybírat s ohledem na velikost dítka, nosnost aktovky či batohu, materiál, z něhož jsou vyrobeny, počet přihrádek uvnitř, počet bočník kapes, způsob zavírání i reflexní prvky. A také samozřejmě na ergonomii, která dělá aktovku i batoh pohodlné k nošení.

 

Prověřený e-shop nejen s batohy a aktovkami

Kvalitní školní aktovky i batohy od známých značek, jako jsou Bagmaster, Coocazoo, Ergobag a další, najdete v e-shopu www.baglik.cz. Pod jednou střechou můžete nakoupit i batohy pro volný čas, penály, dětské peněženky, lahve na pití, boxy na svačinu, kufříky, sešity a diáře, roušky a mnohé jiné. Výhodné jsou 5-dílné školní sety, díky nimž ušetříte příjemnou sumu peněz. V e-shopu nechybí praktické filtry, díky nimž si z velkého množství nabízeného zboží zobrazíte jen to, které vás zajímá.

Batohy do školy pro větší děti

Zapomínat nemůžeme ani na náctileté školáky a školní batohy pro druhý stupeň, speciálně uzpůsobeny hlavně vzhledem. Každý náctiletý chce být in, „cool“, mít na báglu svůj vzor, styl, oblíbený sport…

Všem dětem vybírejte batoh i s ohledem na to, aby se jim líbil. Jen tak jej budou nosit rády.