S čistým psem do auta

Kdo z vás vlastní psa, zná to velice dobře. Stačí krátký výlet a váš pes vypadá, jakoby musel projít úplně každým křovím, které jste po cestě potkali a navštívit snad všechny louže kolem. Ale kdo by mu bral tuto zábavu, když právě proto jste si ho na výlet vzali.

Když si chcete výlet se psem a s rodinou pořádně užít, počítejte s tím, že k autu se budete vracet se zabahněnými parťáky, kteří vám auto pěkně zaneřádí. Doma pak budete čistit a prát vše, co jste si z výletu přivezli, a navíc vás bude čekat vyčištění celého auta. Nedalo by se to ale řešit jinak?

Tohle asi známe všichni. Pro takové případy ale můžete vozit v autě mobilní tlakovou myčku Kärcher OC 3 Plus. Nepotřebujete žádnou přípojku, žádný kabel, díky integrované lithium-iontové baterii a odnímatelné nádrži na vodu s ní vyčistíte, kolo, boty, kočárek, nebo dokonce vašeho psa kdekoliv, kde budete. Díky baterii nejste závislí na elektřině a díky speciální nádrži ani na vodě. Vše si jednoduše vezete s sebou. S touto tlakovou myčkou máte vše přehledně pod kontrolou. LED kontrolka signalizuje, pokud je baterie téměř prázdná nebo se právě nabíjí. Plochý paprsek vody s nízkým tlakem je ideální i pro velmi citlivé povrchy.

Když se zablácení vrátíte k autu, zde všechno a všechny pořádně umyjete a domů se již vracíte o poznání čistší.  Doma pak odpadá čištění věcí a úklid auta. Výlety si můžete pořádně užít.

www.karcher.cz