Vodní dýmky si pomalu, ale jistě nacházejí cestu i do českých domácností

Odpůrci klasických cigaret, ale i ti, kteří touží poznat chuť a požitek potahování orientálních vůní a chutí z vodní dýmky, mají jedinečnou možnost, jak se zásobit tabáky do vodní dýmky. Tabák může mít různé příchutě, je různě silný, rozmanitá aromatičnost provoní místnost lépe než nějaký chemický prostředek. Jistě, dnes doba nahrává odpůrcům kouření, a tak by se koření – i tabáku z dýmky – měly vyvarovat osoby mladší 18 let. Současně by se měl respektovat protikuřácký zákon, jenž nedovoluje kouření v jakékoliv formě v prostředí obývaném i kuřáky. Potud restrikce…

 

Tabák lze přes vodní dýmku inhalovat v zdravotně ohleduplnějším měřítku než klasický nikotin

Stejně jako se mezi kuřáky vodních dýmek najdou fajnšmekři, kteří už vědí své o možnostech kombinování a chuťových účincích, i začátečníci mají možnost ochutnat různé příchutě, a ty pak kombinovat. Jako má každý gurmán jinak mlsný jazýček při degustování nápojů a ochutnávání lahůdek, i mezi příznivci dýmek se najdou všelijaké typy lidí s mnoha odlišnostmi posuzování vůní, účinku a chutí. Tabák může pocházet od jiného výrobce, a každý si musí nalézt to „pravé ořechové“.

 

Tabák do vodní dýmky si zamilujete napoprvé, pak už stačí jen chtě cizelovat

Kdo se zamiloval do „vodnice“ na první šluk, vůbec se nemusí sápat po cigaretových náhražkách, v nichž je tabák obsažen v omezeném množství. Tabák do vodní dýmky většinou nese originální název, ovšem na samotných uživatelích je, aby si vyzkoušeli svoji oblíbenou variantu, případně kombinaci. A tak naleznete názvy tabáků jako Alibaba, Moulin Rougue, Dceřina kletba, Poklad, případně namíchané kombinace s označením Jasmín-Růže, Káva-banán-skořice, Káva-čokomint. Na uživatelích samotných záleží, jaké příchuti tabáku dají přednost a co budou doporučovat pro konkrétní příležitosti.