Vše pro bowling na jednom místě!

Bowling je stále více oblíbený způsob trávení volného času jak u mladých tak i u starších. Proto je více než výhodně do něho investovat. Cesta k provozování bowlingu nebo k nákupu špičkového bowlingového vybavení nemusí být vůbec složitá.

 

 

 

Pomoci vám mohou specialisté z BOWLCZECH LIMITED.


Unikátní služby i výběr

Společnost BOWLCZECH LIMITED je největším velkoobchodem s bowlingovým zbožím v České republice. Pro zákazníky má připravenou širokou paletu prvotřídního zboží i služeb, které jsou nezbytné pro provozování bowlingu. Společnost se specializuje především na výstavbu bowlingových drah.

 

 

Kompletní bowlingové dráhy

Bowlingové dráhy dodávají s provázkovými stavěči švýcarské technologie SCHMID. K stavěčům dodávají různé typy scoring systémů pro zobrazování výsledků – můžete si vybrat buď systémy řízení centra řídícím počítačem nebo timerem. Velkou výhodou –zejména pro hráče bowlingu je, že ovládání je vždy v češtině.

 

Moderní bowling

BOWLCZECH LIMITED dodává bowlingové dráhy špičkové kvality, které ocení každý milovník i provozovatel bowlingu. Bowlingové dráhy dodávají v provedení GLOW-IN-THE-DARK (UV efekt) – při nasvícení UV světly dráhy září. Bowling je díky tomu nezapomenutelným zážitkem pro všechny. Způsob vracení koule je možno zvolit buď pod povrchem drah (typický pro bowling) nebo nad povrchem drah. Součástí dodávky dráhy je i „Masking“ výklopný rám včetně UV grafiky (možno zpracovat i vlastní návrh), doplňky (UV kuželky, UV koule, boty a prostředky na údržbu). Výstavba drah je navíc velmi rychlá a absolutně profesionální!

 

 

Na přání zajistí BOWLCZECH LIMITED grafické provedení bočních stěn, případně dalších ploch, vytvoření vizualizace včetně uspořádání interiéru.

 

 

Pusťte se do bowlingu. Více informací naleznete na www.bowlczech.cz