_vyr_457CERVENY_KOMPLET_PAN_MAMUT

Vy ještě spíte v pyžamu…? Zkuste moderní spací komplet!

Nový trend do kvalitního spánku nedávno přinesly spací komplety. Vytahaná, žmolkovatá pyžama a košile z uměliny patří do koše, dnes se spí v moderních spacích kompletech. A pokud tedy i Vy vyznáváte vytahané noční košile, v nichž by se Vás i strašidlo bálo, co takhle vyzkoušet nové spací komplety? Zbožňují a zběsile je pro sebe nakupují i ženy! Více otazníků Vám vyjasní společnost Trenky shop.

 

 

 

Maximální pohodlí = spací komplet

Stává se Vám někdy, že se během noci budíte zpocení a nervózní, načež ráno byste raději zahodili toho budíka co nejdál a spali nejlépe celé dopoledne? Možná to ani během noci nezpozorujete, ale je dost možné, že Vašemu tělu nevyhovuje Váš spací oděv. Se spacím kompletem rozhodně nešlápnete vedle!

 

 

_vyr_457CERVENY_KOMPLET_PAN_MAMUT

Ideální podmínky pro spánek

Pokud totiž tělo nespočívá v ideálním prostředí, tedy v ideálním materiálu, teplotě a dalších podmínkách, ustavičně se budí. Dává Vám najevo, že je něco v nepořádku. A pokud i Vás často v noci polévá pot, ač se Vám to nikdy nestávalo, na vině je dost možná zastaralá košile nebo pyžamo a teplá deka.

Spací komplet milují ženy i muži!

Kolik probdělých noci dáte ještě v sázku, než se rozhodnete ten přestárlý spací oděv vyměnit? Spací komplety se skládají z luxusně pohodlných triček a trenýrek, které jsou do postele jak dělané. Vlastně nejen jak, jsou dělané na mírů spáčům. Aktuálně si navíc můžete spací komplet pořídit za akční cenu 499 Kč! V různých barvách, kombinacích a s různý potiskem.

 

Více informací a kompletní nabídku spacích kompletů pro skvělé spaní naleznete na www.trenkyshop.cz.