_vyr_1228neocube

Dárek, který nikdy neomrzí

Také nemáte rádi dárky, které po velice krátké době uložíte do šuplíku a vyndáte je jen v případě, že jdete šuplík uklidit? Tak potom již nemusíte zoufat, protože s originálním dárkem Neocube se již nikdy nudit nebudete. Můžete totiž skládat nekonečné množství obrázků a tvarů.

 

 

 

 

Co je vlastně Neocube?

Pod pojmem Neocube se skrývá 216 kuliček, které jsou velmi silně magnetické. Z magnetických kuliček Neocube můžete skládat až překvapivě velké množství tvarů. S Neocube se budou rozvíjet i vaše dosavadní schopnosti, protože práce s nimi vyžaduje soustředění. Koupit Neocube si může opravdu každý. Pro začátečníky je neocube především vtipnou a zábavnou činností. A až si na Neocube zvyknete, budete moci skládat stále složitější obrazce. Neocube se také jistě stane velkou zábavou při vašich oslavách a posezeních s přáteli.

 

_vyr_1228neocube

 

Neocube je nejen zábava, ale také pomáhá rozvíjet smysly

S pomocí Neocube neskládáte pouze obrazce, ale díky jejich vysokým magnetickým schopnostem, můžete skládat také trojrozměrné modely. Díky tomu stimuluje Vaši prostorovou představivost a tvořivost velice zábavnou formou, která nikdy neomrzí. Pracujete s velice silnými magnety, které musíte usměrnit a tak rozvíjíte i jemnou práci rukou. Hraní s Neocube má také antistresové účinky a je velmi uklidňující. Jakmile ho jednou vyzkoušíte, nebudete se ho chtít vzdát!

 

Více informací o Neocube a širokou nabídku dalších originálních dárků naleznete na www.darkyhry.cz