Vybrali jste si Zlínskou univerzitu ke studiu? Poradíme, kde se ubytovat na přijímačky

Přijímací zkouška na výtvarné a tvůrčí obory není jednoduchá a mnohdy trvá více než jeden den. Ubytování v blízkosti univerzity Tomáše Bati ve Zlíně vám ušetří mnoho starostí a času.

 

Talentová zkouška o několika kolech

Blíží se čas náročných přijímacích zkoušek na univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně.  Pro většinu oborů je model zkoušky stejný a skládá se ze dvou kol. První kolo je talentová zkouška, ve které se rozhodne, kdo postoupí do kola druhého, které má tři části.  Při postoupení do druhého kola ve Zlíně strávíte 3 dny, během kterých budete moci ukázat, co ve vás je a jestli se hodíte pro studium daného oboru.

 

Ušetřete si energii a ubytujte se v rodinném penzionu

Je zbytečné po každém kole jezdit domů. Obzvlášť v případě, že bydlíte dál. Pro nejlepší výsledky a maximální soustředění je dobré omezit vnější vlivy, které by vás mohly negativně ovlivnit, na minimum. Jedním z takových podstatných vlivů je právě komplikované cestování. Využijte raději ubytování ve Zlíně a po každém kole zkoušky načerpejte novou energii v rodinném penzionu Uno.

 

Přijímačky půjdou lépe díky chutnému jídlu

Velkou výhodou je i to, že se můžete chutně a dobře najíst. Restaurace v Penzionu Uno nabízí výborná jídla za přijatelné ceny. Získáte cennou energii pro mozkové buňky a posílíte se pro další boj o svou budoucnost na vysněném oboru.

 

Rezervujte si místo včas

V období přijímaček plánuje celá řada studentů, že se ubytuje poblíž. Abyste na poslední chvíli neřešili problém, kde se ubytovat ve Zlíně během přijímacích zkoušek, je dobré udělat si rezervaci dopředu. Budete mít jistotu, že se bez problémů ubytujete a všechnu svoji pozornost budete moci upnout na podání nejlepšího výkonu při přijímacích zkouškách.