Vydejte se na cestu objevování Slovácka

Patříte mezi dobrodruhy, kteří rádi objevují zcela nová místa, vyhledávají zážitky a užívají si nejen kontakt s historií, ale i přírodou? Vydejte se na tůru jižní Moravou a určitě zažijete nádherné momenty, při kterých si zároveň příjemně odpočinete.

 

Slovácko – spojení kultury, přírody a vína

Jednou z oblastí jižní Moravy je i region nesoucí název Slovácko. Nachází se v těsné blízkosti Slovenské republiky a svým návštěvníkům nabízí kombinaci nádherné přírody, historie a bohatého folklórového dědictví, které je dokonce zapsané d seznamu UNESCO. Zároveň je tato lokalita známá i svou vinařskou oblastí, proto se při její návštěvě můžete nechat do jedné z mnohých vinních pivnic na ochutnávku tamních tekutých klenot nebo zažít zajímavou procházku podél vinic.

 

Co je v Kyjevě k vidění

Jedním z měst v regionu je i Kyjov. Ten je známý především svou silnou tradicí v lidovém umění, které se předává z generaci na generaci a pravidelně se veřejnosti ukazuje na lidových slavnostech. V samotném městě můžete zároveň obdivovat zajímavou architekturu budovy radnice, renesanční zámeček, vydat se na kyjovskou vinařskou cestu nebo se v tomto městě ubytovat a podnikat z pronajatého pokoje výlety do okolí.

 

Ubytovaní v Kyjevě pro všechny

Ubytovaní Kyjov velké množství alternativních noclehů. Nezáleží na tom, jestli jste méně nebo více náročnější turista, ve městě si přijde každý na své. Kombinací všech typů ubytování je například zařízení Trifin. V průběhu vašeho pobytu můžete zůstat v hotelu, který nabízí vysoký standard, přičemž samozřejmostí je vlastní koupelna, televize i kuchyňský kout. Pokud jste do města přišli s rodinou nebo partou přátel, ideální formou ubytování je penzión. V jedné místnosti se za velice rozumný peníz vyspíte i ve více lidech a při tom vám nebude vůbec nic chybět. Pokud preferujete levnější formu ubytování a své peníze raději utrácíte za zážitky v okolí, skvělým řešením se stává ubytovna. Vydejte se i vy za poznáním překrásného regionu Slovácka a ubytujte se v jednom z jeho kulturních center města Kyjov.