Vyrazit na hory? Jde to levně a bez starostí!

Pobyt na horách je balzámem na duši. V zimě je možné se vyřádit na sjezdovkách či poznávat krajinu při běžkování, jaro, léto a teplý podzim jsou ideální pro dlouhé túry po hřebenech hor. Pobyt na horách je úžasně zdravý – jen si to představte – čerstvý vzduch, klid a pohoda bez aut a třeba i nějaké ty místní speciality. Mnoho lidí žije v bludu, že pobyt na horách je extra drahý. Není to pravda, když víte, jak na to a s tím vám poradíme.

 

České i slovenské hory si můžete užít za hubičku!

Jestliže chcete vyrazit do hor, zapomeňte na to, že je to drahé. I luxusní pobyty na horách totiž mohou vyjít levně a to třeba i pro celou rodinu. Stačí jen vědět, kde hledat. Nebudeme vás dlouho napínat. Pokud je pro vás horská turistika tím, co hledáte, podívejte se na nabídku portálu newgo.cz. Nabízí celou řadu možností pro levné cestování pro českých i slovenských horách. Na portálu najdete nabídku slevových pobytů pro páry i celé rodiny za ty nejvýhodnější ceny. Není proto třeba hledat jinde. Jedině s newgo.cz získáte jistotu, že nakoupíte nejlevněji.

 

Vybíráme za vás – Jeseníky i Vysoké Tatry za super ceny

Velkým hitem je v současné době nabídka dovolené pro celu rodinu v malebných Jeseníkách. Užijete si ubytování včetně polopenze v rodinné hotelu Na Trojce a to za skvělých 1 599 Kč. Z hotelu je možné podnikat řadu výletů, takže si dovolenou užijete na maximum!

Pokud vás láká Slovensko, jistě se vám bude líbit nabídka ubytování pro 2 osoby v hotelu Palace Tivoli *** nedaleko Štrbského Plesa. Za pouhých 1 990 Kč si můžete užít 3 dny (2 noci) v hotelu s řadou bonusů. Získáte například výraznou slevu na vstup do 4* Wellness a saun!

Nabídek je samozřejmě mnohem více. Pozor si musíte dát jen na to, že je velký zájem, takže neváhejte a vybírejte rychle! S newgo.cz si pobyty na horách užijete za málo peněž a přitom na maximum!