Výhody mobilních garáží a přístřešků

Developerské projekty při svém návrhu výstavby nepočítají s více než jedním garážovým stáním. Přitom se aktuálně v rodinách využívají běžně až dvě auta. Pokud se podíváme na starší zástavby rodinných domů, tak zde se s garáží ani nesetkáme. Majitelé tak stojí před velkým problémem a rozhodnutím, kde parkovací místo zrealizovat.

 

Mobilní garáže nabízejí řešení

Zděné garáže sice nabízejí stabilní a především odolné parkovací místo, ovšem mobilní garáže mají oproti nim celou řadu nesporných výhod. Především jsou levnější na výstavbu, obvykle nevyžadují stavební povolení a jejich realizace nezabere více jak několik dní nebo i hodin. Samotný název mobilní vypovídá o jejich možném přesunu i po několika letech. Zděná garáž se oproti tomu stává nedílnou součástí dané nemovitosti.

Zájemce si tak vybere materiál velikost a určí přesné místo. Tímto moderním způsobem si lze vybudovat i podzemní garážové stání, řadové stání, patrové nebo zapuštěné do svahu. V případě, že nemáte zájem o uzavřenou garáž, stačí se nechat inspirovat a postavit si přístřešek na auto přímo u domu.

Postavte si přístřešek na auto

Přístřešek na auto představuje nejjednodušší způsob vybudování parkovacího místa. Před samotným zahájením realizace je nutné se rozhodnout a přesně určit jeho velikost a umístění. Dnes možná máte menší automobil, ale bude tomu skutečně tak i za několik let? Právě z těchto důvodů je vhodné si postavit vždy o něco větší přístřešek na auto, než je z aktuálního hlediska potřeba. Často se pak stává že se váš vozový park rozšíří o další vůz a následně pro něj není místo. Přístřešek pro auto se dá vytvořit i v mnohem větším měřítku a vybudovat tak optimální podmínky pro více než jedno auto.

Společnost Hobbytec nabízí účinné a cenově dostupné moderní způsoby ochrany automobilu a předkládá všem potencionálním zájemcům profesionální služby v oblasti výstavby přístřešků na auta. Ve své nabídce mají zahrnuté ocelové a hliníkové přístřešky s dlouhou životností, které svým designem a provedením skvěle zapadnou do přednastavené architektury jakéhokoliv domu.