Výhody podlah Meister

Rozhodli jste se věnovat konec letošního roku rekonstrukci Vaší domácnosti a rádi byste si nechali udělat také do obývacího pokoje novou podlahu? S výběrem té pravé podlahy do Vaší domácnosti Vám může pomoci společnost Meister.

V sortimentu zboží společnosti Meister naleznete podlahy různých druhů. Objednat si tak můžete laminátové, dřevěné i korkové podlahy. Velmi oblíbené jsou rovněž podlahy wood powder.Máte-li doma malé děti, u nichž nikdy nevíte, jestli se nerozhodnou ve chvíle Vaší nepozornosti dělat lumpárny a malovat voskovkami po podlaze, pak jim do dětského pokoje můžete nechat položit linoleum. Na první pohled se může zdát, že linoleum je levnou variantou podlah, ale opak je pravdou. Sice je jednoduší vyměnit jeden kus linolea za jiný, ale to v žádném případě neznamená, že by linoleum nepředstavovalo kvalitní pokrývku podlahy.  Více inspirace na podlahu do Vaší domácnosti naleznete na této webové adrese www.meister-podlahy.cz.

Hledáte-li podlahu, která bude vhodná také do místností, v nichž pobývají alergici, pak byste jistě neměli vynechat antibakteriální a antistatickou podlahu Meister. Tento druh podlahy je založen na principu technologie Microban®, který disponuje vysokým stupněm ochrany proti mikrobům. V neposlední řadě je obrovskou výhodou antistatických podlah, že chrání podlahu před poškozením statickým elektrickým nábojem větší než 2kV. Antibakteriální podlahy vedou úspěšný boj se vznikem bakterií, jako jsou e-colli, legionella, zlatý stafylokok či listeria. Podlahy Meister jsou mimo jiné také velmi elegantní doplňkem každé místnosti.