Dá se při hraní rulety zvýšit pravděpodobnost výhry?

Je obecně známo, že čísla na ruletě v kasinech padají náhodně a nepředvídatelně. Pravděpodobnost pořadí daného čísla nelze nijak spočítat a stroj nemůže být oklamán ani zmanipulován. Celé generace hráčů zkoušely hledat v číslech a v systému nějaké skuliny a mezery, ale nikdy nebyli úspěšní. Existuje vůbec nějaký recept, jak zaručeně v ruletě vyhrát? Zaručeně vyhrát v hazardních hrách nemůžete nikdy. Můžete ale velmi výrazně zvýšit pravděpodobnost výhry.

 

Zapomeňte na náhodné sázení čísel

Náhodné sázení čísel na hrací tabuli rozhodně není tím správným způsobem, jak zvýšit pravděpodobnost výhry v ruletě. Vlastně se celkově vyplácí vynechat při hraní rulety čísla a soustředit se na ostatní sázky. Zejména pak ty, kde je pravděpodobnost 50/50 (pokud nebudeme počítat nulu). Takže je řeč zejména o sázení sudých a lichých čísel, červené nebo černé barvy, výše čísel do poloviny nebo od poloviny. V takových případech opravdu lze pravděpodobnost výhry zvýšit. Stačí znát výherní strategie rulety.

 

Musí padnout opak

Pokud budete sázet barvu, vyberte si jednu a zůstaňte jí věrní. Systém si předvedeme na korunových sázkách. Pokud hráč vsadí 1Kč na červenou a padne černá, automaticky by měl zvýšit sázku na 2Kč, aby dostal své finance zpět, pokud ani tehdy nepadne zvolená barva, sázku by měl vždy úměrně zvyšovat tak, aby se v případě výhry vrátil na začátek. Peníze nebudou naskakovat závratnou rychlostí, ale pravděpodobnost výhry je mnohem větší. Podle studií je dokázáno, že v průměru se barva změní nejdéle po 4 kolech. Některá online casina dokonce nabízí vyplácení poloviny sázky zpět v případě, že výherní číslo bude nula.

 

Mějte připravený plán hry!

Receptů na to, jak vyhrát v ruletě můžete na internetu najít hned několik. Musíte počítat s tím, že některé budou více seriózní a jiné méně. Rozhodně byste se měli vyvarovat těch, které nabádají k náhodnému hraní. Hraní rulety by mělo být promyšlené a plánu byste se měli držet a neopouštět ho. Proto je třeba hrát za střízlivého stavu a klidně i po internetu, kde na hráče netlačí okolnosti, které by ho mohli nervovat.

Více informací o hraní rulety a o jednotlivých herních systémech najdete na www.casino-hra.cz.