Vylepšete svůj vzhled a postavu do plavek

Je vaším snem krásná a vypracovaná postava, ale nebaví vás trávit čas v posilovně nebo se potit doma u cvičebních videí? Zapomeňte na tyto zdlouhavé a nepříjemné metody, jak vylepšit svůj vzhled a vyzkoušejte například Vacushape, Body-space VACU nebo Orbitrac a Lymfoven.

 

O kůži a pokožce

Nezapomínejte na to, že pokožka je největším orgánem lidského těla. I proto si zaslouží každodenní a pravidelnou péči. Věnujte svému tělu dostatek času a budete odměněni zdravým a psychickou pohodou. Starejte se o svou kůži tak, abyste se vyhnuli nepříjemné celulitidě a dalším změnám na pokožce.

 

Jak pečovat o tělo

Kromě základních kroků, mezi které patří mytí, dostatečná hygiena, péče prostřednictvím krému a následné ochrany pomocí oblečení, můžete volit jiné, příjemné způsoby, díky kterým bude vaše tělo krásné a přitažlivé. Vyzkoušejte hubnutí v podtlaku, neboli Vacushape. Ten skvěle odbourává podkožní tuk a přebytečnou vodu, která zůstává v tkáních a správně necirkuluje. Cvičení v tomto stroji účinně a rychle pomáhá proti celulitidě.

 

Starejte se o ruce

Váš vzhled podpoří také krásné ruce. Ruce jsou každodenně namáhané a tak je potřeba jim věnovat stejnou pozornost jako jiným částem těla. Nezapomínejte, že hezké ruce a hlavně upravené nehty vypovídají o tom, jak se o sebe staráte. Dopřejte si manikúru s prodlužováním nehtů, nehtovým designem nebo využijte přirozený vzhled nehtů pomocí metody Shellac.

 

Pečujte také o nohy

Stejně jako každodenně namáháme ruce, tak jsou namáhány i nohy. Péče o nohy a nehty je důležitá a navíc velmi příjemná. Můžete si dopřát suchou nebo mokrou pedikúru, pravidelná péče také zjemní a zvláční pokožku nohou. Pedikúra má kromě estetického hlediska také vliv na váš zdravotní stav. Díky odstranění odumřelé kůže se pokožka nohou lépe prokrvuje, předchází se různým plísňovým onemocněním a dalším problémům jako jsou kuří oka, popraskané paty, zarostlé nehty nebo ztvrdlá a suchá kůže.

 

Podpořte svou psychiku v infrasauně

A pokud chcete vypadat nejen v létě opravdu skvěle, tak dobijte potřebnou energii v infrasauně. V krásném a klidném prostředí pražského Studia Mone v Praze 4, na vás čeká malý ráj, kde ze sebe vyplavíte všechny starosti a problémy. Infračervené záření je prospěšné pro lidské zdraví a je doporučováno pro lepší tělesnou kondici, detoxikaci těla a hlavně redukci váhy.