Užijte si dovolenou na chalupě Ledárna

Stále ještě nevíte, kam se vypravil na svou letní dovolenou? Zapomeňte na rizikové pobyty v zahraničí a pojďte si spolu s námi užít krásu Krkonoš. Chalupy Roubal si získaly v našich končinách již značné renomé a chalupa Ledárna z jejich dílny má právě pro vás dveře otevřené.

Právě romantické svahy Krkonoš nedaleko Černého Dolu hostí půvabnou chalupu Ledárna obklopenou zurčícím potůčkem a svěže zelenými stromy. Každé ráno si můžete z jejích velkých oken užívat pohled na vycházející slunce se šálkem kávy v ruce nebo ještě v polospánku otevřít dveře do zahrady, poslat děti ven na příjemně upravené hřiště s interaktivními prvky a užívat si poslední okamžiky blaženého rána zalitého měkkým horským sluncem.

Romantická dovolená v Krkonoších

Chalupa Ledárna je navržena Martinem Roubalem ve starém stylu. Inspiruje se tradičními stavbami z krkonošského podhůří. Je částečně roubená s krásným podloubím, romantickou starou náspí, stěnami z kamene a modřínovým šindelem na střeše.

Půvab lidové architektury včetně restaurovaného vesnického nábytku a kachlovými kamny s oblíbeným spaním za pecí se nevšedním způsobem mísí s moderními vymoženostmi a wellness prvky v čele se saunou, venkovní vířivkou či barem.

Každý pokoj je originálně zařízený – ve velké ložnici se budete cítit spíše jako v nádherném muzeu a esteticky založené duše potěší krásné spaní v podkroví. Zákeřnosti v podobě dřevěné kádě bez teplé vody (pamatujete na Ranč u Zelené sedmy?) tu ale nečekejte. Dva pětilůžkové a dva dvoulůžkové apartmány mají k dispozici plně vybavenou koupelnu, kuchyň i televizi a samozřejmě vysokorychlostní signál po celém domě.

Své zážitky z báječné dovolené tak můžete okamžitě sdílet se svými přáteli a známými. Navštivte internetové stránky Chalupy Roubal a rezervujte si svůj pobyt ještě dne. Neváhejte, místa se rychle plní.