Vyřešený problém s čištěním světlých spár u dlažby!

Dobrý den,

bydlíme ve velkém rodinném domě u Ostravy. Úklidem domu se zabývám většinou o víkendu, kdy mám více času a manžel hlídá děti. Protože měl mít za pár týdnů kulaté narozeniny, chtěla jsem, aby bylo všechno perfektní. Věděla jsem dopředu, co všechno budu muset zajistit, takže jsem se rozhodla o „menší“ výpomoc s úklidem domu. Hlavně jsem chtěla nechat pořádně vyčistit podlahu, která byla za léta používání zašlá a spáry mezi dlažbou nešly dobře vyčistit.

Kolegyně z práce se jen usmívala, když jsem jí říkala své plány a po chvíli vytáhla nějaké papíry a vizitku na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Protože jsem měla zájem o stejnou práci, jakou si u firmy objednala ona, mohla mi doporučit jejich služby.

To mě povzbudilo a ihned jsem si sjednala schůzku a domluvila datum práce. Týden před oslavou přijeli zaměstnanci firmy a začali mytím oken, pak přešli na koberce a nakonec vyčistili podlahy.

Práce jim šla od ruky a bylo vidět, že mají skvělý systém. Okna byla tak naleštěná, že se mě to nikdy tak nepodařilo.  Na skle nebyla ani jediná čmouha a parapety a venkovní žaluzie si taky přišly na své. Koberce voněly, jejich barvy byly opět jasné a vůbec vypadaly krásně. Dlažba v bytě prokoukla úplně stejným způsobem, jako koberce.

Byla jsem z jejich práce unešená… Já měla spoustu času v klidu nachystat oslavu a nemusela jsem se stresovat, takže za nás firmu A SEVIS doporučuji.

Vyčištění a renovace podlahy

podlahy-5

Zdravím, vykonávám funkci správce u větší firmy. Mám tedy na starosti i dohled na úklid kanceláří a haly. Vedení se rozhodlo, že koupíme nové koberce do kanceláří a podlahy nám vyčistí firma, kterou určím.

Našel jsem firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která provádí strojové čištění a voskování podlah. Sdělil jsem jim naše požadavky, zaměstnanci mě vyslechli a sdělili, že se přijedou na podlahy osobně podívat, aby vytvořili cenovou kalkulaci.

Domluvili jsme si předběžnou schůzku a za několik dní se přijeli podívali na podlahu v hale a vytvořili kalkulaci. Dohodli jsme termín uskutečnění zakázky, který jsme potřebovali přizpůsobit provozu firmy, což pro ně nebyl problém.

Na litou podlahu přivezli kotoučový stroj s příslušnými kartáči, výkonný vysavač s hubicí na odsání nečisté vody a potřebnou chemii. Po vyschnutí, což netrvalo dlouho byla podlaha připravena přijmout tři vrstvy vosku. Zaměstnanci mě ujistili, že se jedná o kvalitní německý vosk – pololesklý PKD. Tímto silným nánosem se podlaha stává odolnější a zůstává delší dobu v dobrém stavu.

Musíme uznat, že výsledek práce zaměstnanců  A SERVISU předčil naše očekávání a jsme s jejich službami velice spokojeni.