CREATOR: gd-jpeg v1.0 (using IJG JPEG v62), quality = 90

Vysavače Dyson vás překvapí pokročilou technologií i jednoduchou manipulací

Vysavače Dyson patří k tomu nejlepšímu, co si na našem trhu v oblasti úklidových pomocníků můžete pořídit. Pečlivě vyvinuté technologie a praktický design vám přesně padnou do ruky a úklid s nimi bude hračkou.

Tradice vysavačů Dyson je velmi dlouhá. V posledních 20 letech pracovali inženýři firmy především na zajištění stabilního výkonu, který se sáním neztrácí a na vysoce efektivním zachycování polétavého prachu za pomoci jednoduchého principu odstředivé síly.

Unikátní technologie Radial Root Cyclone™

Efektivní cyklonové jednotky, které díky svému pečlivě zvolenému tvaru dokáží optimalizovat vzduchové proudy a tím efektivně snižovat spotřebu energie – to je prubířský kámen technologie Radial Root Cyclone™. Samozřejmostí je maximální sací výkon i výstupová filtrace vzduchu. Vysavače Dyson vrací zpět do místnosti vzduch ještě čistší než ten, který obvykle vdechujete. Jsou ideální i pro alergiky, protože dokáží zachytit částice již od velikosti 0,5 mikronu, což jsou například pyly nebo spory plísní či zárodky bakterií.

vysavač akuMezi modely vybavené touto technologií patří například akumulátorový vysavač DC 45 STANDARD, který zajistí pohodlné vysávání bez neustále překážející napájecí šňůry. Navíc je lehký a snadno se s ním manipuluje. Bez potíží tedy dostane i na okenní parapety nebo do nepřístupných rohů.

Lehkou ovladatelnosti zajistí technologie Ball™

I podlahové vysavače prošly v laboratořích Dysonu značnou inovací. Patentovaný systém technologie Ball™ zahrnuje mimo jiné praktické tělo vysavače ve tvaru koule, ve které je umístěn motor (nejtěžší část přístroje), což zajišťuje nižší těžiště a tím i vysokou stabilitu vysavače.

Úklid vám usnadní například model Dyson DC 37 ALLERGY Parquet, který pracuje na bezsáčkovém principu a dokáže odstranit prach a alergeny ze všech typů podlah. Maximální účinnost zajišťuje stabilní sací výkon i dvě řady štětin na kartáči. Pyšní se také certifikátem od nezávislé britské asociace pro alergiky (BAF), které potvrzuje jeho unikátní vlastnosti. Na našem trhu mnoho podobně účinných přístrojů nenajdete a Dyson navíc patří mezi ty cenově velmi přístupné. Nenechte se obalamutit podomními prodejci „zaručeně nejúčinnějších vysavačů“ za desetitisícové částky a vsaďte raději na ověřenou kvalitu vysavačů Dyson.