0019

Výstavba bowlingových drah? Pro BOWLCZECH LIMITED žádný problém!

Patříte mezi milovníky hry bowling? Uvažujete nad tím, že byste do svého klubu chtěli pořídit právě nové bowlingové dráhy a přilákat k vám nové zákazníky? Pokud ano, obraťte se sna společnost BOWLCZECH LIMITED…

 

 

 

 

 

Zkušenosti a prvotřídní kvalita

Společnost BOWLCZECH LIMITED se výstavbou bowlingových drah zabývá již řadu let a v současné době nabízí to nejlepší, co je možné mít. K výstavbě bowlingových drah používá výhradně špičkové materiály jako jsou například ty od švýcarského výrobce SCHMID. BOWLCZECH LIMITED umí postavit nejmodernější bowlingové dráhy. Umí postavit bowlingové dráhy například i v atraktivním provedení GLOW-IN-THE-DARK (UV efekt) – při nasvícení UV světly dráhy září, což je pro vášnivé ale i rekreační hráče velmi příjemné.

 

0019

 

Vyřeší vše za vás

Pokud se obrátíte na BOWLCZECH LIMITED bude výstavba bowlingových drah probíhat zcela podle toho, jak si budete přát. BOWLCZECH LIMITED umí postavit dráhy v několika provedeních a s různými druhy doplňků. Nabízí například různé druhy scoring systémů (zobrazování výsledků), můžete si vybrat buď systémy řízení centra řídícím počítačem nebo timerem ( pro méně náročné zákazníky). Ovládání scoring systémů je vždy v českém jazyce. Můžete si vybrat i způsob vracení bowlingových koulí. Ten je možné vést buď pod povrchem drah (typický pro bowling) nebo nad povrchem drah. BOWLCZECH LIMITED může instalovat i Bumpery, což jsou speciální zábrany do žlabů, které ocení zejména děti, protože každým hodem shodí nějaké kuželky.

 

0009

 

Myslete také na prostředí

Bowling je nutné hrát i v příjemném prostředí. BOWLCZECH LIMITED proto neralizuje je výstavbu bowlingových drah, ale specializuje se také na grafické provedení bočních stěn, případně dalších ploch, vytvoření vizualizace včetně uspořádání interiéru.

 

Více na www.bowlczech.cz.