Vyzkoušejte online objednání k lékaři i vy a ušetřete za telefonování

Spousta z nás nemá paušál, protože netelefonujeme denně, ani hodně, a tak se nám paušál jednoduše nevyplatí. Pokud je to i váš případ, nebo nemáte čas či chuť telefonovat, můžete se k lékaři objednat jednoduše a kdykoli z pohodlí domova či z práce, chalupy nebo klidně z dovolené. Jde to online a vše je rychlé, snadné.

Online objednání k lékaři

Podobně, jako je možné online nakupovat, převést si peníze z účtu na účet a podobně, stejně jednoduše provedete rychlé online objednání k lékaři. Stačí, abyste si vyhledali lékaře, rezervovali si termín, který vám vyhovuje, a poté už jen navštívili lékaře.

Odpovídajícího lékaře můžete vyhledat několika způsoby. Buď podle jeho specializace, tedy např. dermatologa, logopeda, očního lékaře, pediatra, gynekologa nebo stomatologa. Stejně tak ale můžete vyhledávat i podle kraje. Hledáte lékaře v Jihomoravském kraji? Nebo spíše ve Zlínském kraji? Stačí kliknout na daný kraj a ihned se vám zobrazí možnost rozdělit si jej dle okresních měst, která se v něm nachází.

U lékařů, kteří umožňují online objednání, ihned uvidíte i nejbližší možný termín pro objednání. Samozřejmostí je jeho „medailonek“, který si můžete rozkliknout a podívat se na všechny bližší informace, tedy adresu ordinace, telefonní čísla, e-mail, možnost parkování, bezbariérový přístup a jiné.

TopDoktor a počet lékařů

Tento internetový portál je čím dál oblíbenější u lékařů i pacientů. Ostatně o tom svědčí i fakt, že už je zde registrováno více než 40 000 lékařů. Pacientům přináší možnost snadno se objednat online, lékařům cca 30 % úsporu času v ordinaci, 98 % garanci, že se pacient na objednaný termín dostaví, zviditelnění a 24 hodinou podporu pro lékaře i pacienty.

Podívejte se na topdoktor.cz a objednejte se k lékaři online. Uvidíte, že je to pohodlné, lehké a rychlé.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *