CRM pomáhá i OSVČ a menším firmám. Proč si ho pořídit?

CRM systémy byly v minulosti doménou spíše větších firem, ale v posledních letech je o nich slyšet především v kontextu menších a středně velkých podniků. Přesto se stále spousta malých podnikatelů o OSVČ mylně domnívá, že jde o zbytečné komplikované či příliš drahé řešení. Opak je pravdou – moderní softwarové aplikace jsou dostupné firmám všech velikostí a nabízí široké spektrum funkcí pro efektivnější práci, lepší péči o zákazníky – a v konečném důsledku zvýšení zisku.

Co je CRM?

Pokud stále tápete v pojmech, ujasněte si nejdříve, co je CRM. Zkratka sousloví Customer Relationship Management označuje systém pro správu vztahů se zákazníky. Umožňuje firmám shromažďovat a ukládat informace o zákaznících, sledovat jejich nákupní historii, komunikovat s nimi, analyzovat jejich chování – a často i množství dalších procesů. Díky implementaci vhodně zvoleného CRM mohou firmy lépe pochopit své zákazníky, poskytovat kvalitnější služby a efektivně budovat dlouhodobé vztahy.

Proč je CRM správnou volbou i pro menší podnikání?

I když se CRM jeví jako nástroj pro větší korporace, ve skutečnosti tvoří většinovou klientelu středně velké firmy – a je přínosné i pro malé podnikatelé a OSVČ.

Vývojáři jsou si vědomi odlišných požadavků a nabízí i cenově dostupné varianty, které jsou určeny především pro menší firmy.

Seznam největších výhod CRM pro OSVČ a malé firmy zahrnuje výrazné zlepšení péče o zákazníky (firmy mohou díky centralizovaným informacím nabízet relevantní produkty a služby, ale také rychleji řešit případné problémy), skokové zlepšení analytiky (nasbíraný data umožňují segmentaci zákazníků a následnou personalizaci nabídek) a v neposlední řadě celkové zvýšení produktivity práce – díky automatizaci a standardizaci nezbytných procesů.

Pokud si chcete vyzkoušet přínos CRM softwaru na vlastní kůži, dejte šanci oblíbenému českému systému eWay-CRM. Potěší vás přehledným uživatelským rozhraním (běží v Outlooku), obrovským množstvím funkcí, flexibilním workflow a možností používání bezplatné verze.

6 thoughts on “CRM pomáhá i OSVČ a menším firmám. Proč si ho pořídit?

  1. Şişli avize montajı Şişli’de elektrik tesisatı yapanlar, tecrübeli ve uzman ekipleriyle hizmet verirler. Elektrik tesisatının kurulumu veya yenilenmesi gibi işlerde müşterilere kaliteli ve güvenilir çözümler sunarlar. İşlerini titizlikle yaparak müşteri memnuniyetini ön planda tutarlar. https://www.samgalleria.com/?p=11495

  2. Beşiktaş elektrik ev otomasyonu Beşiktaş’de aplik montajı, mekanların aydınlatma ihtiyacını karşılamak için oldukça popüler bir hizmettir. Profesyonel elektrikçiler, aplik montajını mekanın estetiğine uygun bir şekilde gerçekleştirerek hem dekoratif hem de işlevsel bir aydınlatma sağlarlar. Müşterilerin isteklerine ve mekanın gereksinimlerine uygun olarak aplik montajı yapılır ve kaliteli bir aydınlatma çözümü sunulur. https://www.knight-kingdelivery.com/?p=348711

Comments are closed.