Walkman® se zbavuje drátů, užijte si nezávislost

Dlouhá výdrž, čistý zvuk, moderní design a pohodlné bezdrátové užívání, to spojuje nové walkmany, které nedávno představila Sony. Nové walkmany jsou k dostání v několika trendy barvách a zaručeně potěší všechny, kteří touží po kvalitě a chtějí si hudbu prostě užívat.


 

 

 

 

Nové walkmany totiž zavádějí přenos hudby přes Bluetooth® do bezdrátových sluchátek, takže končí neustálé zamotávání a rozmotávání drátů. Sony prostě přinášejí svobodu. Kromě toho mají i řadu nových funkcí – novinkou je například zábavná funkce Karaoke, synchronizované zobrazení textů písní nebo funkce pro učení se jazykům.

Na čele letošní nabídky přehrávačů Walkman® je úchvatný MP3 přehrávač NWZ-A860.

 

Pokud chcete mít přehled a nechcete se trápit s miniaturními displeji, je pro vás tento model ideálním řešením.

 

Pětice technologií Clear Audio zajišťuje zcela novou úroveň zvukové kvality. Digitální zesilovač nové generace S-Master MX od Sony ještě lépe odstraňuje šum a zkreslení zvuku, takže vaše oblíbené skladby budou znít lépe, než kdy dříve.

Walkman® NWZ-A860 má super velký dotykový LCD displej o úhlopříčce 2,8 palce, který nabízí dostatečnou plochu pro kvalitní zobrazení fotografií, videa a obrázků hudebních alb. Díky novému intuitivnímu rozhraní je procházení knihovny souborů na velkém a jasném displeji snadnější a rychlejší.

 

Další „hračkou“ je video/MP3 přehrávač Walkman® NWZ-S760


 

Walkman® NWZ-S760 zaujme každého, kdo touží po stylu. NWZ-S760 je skvělým doplňkem nejen pro moderní ženy a dívky. Legendární zvukovou kvalitu zajišťují čtyři technologie Clear Audio od Sony (Clear Bass, Clear Stereo, DSEE [Digital Sound Enhancement Engine] a sluchátka EX). Hudbu si s ním užijete do sytosti. Kvalitní baterie zajišťují poslech až 50 hodin pro audio a 10 hodin pro video. Walkman® NWZ-S760 je tak výbroným společníkem nejen na dlouhé cestování.

 

Trendy barvy, skvělý zvuk a zábavné funkce přináší video/MP3 přehrávač Walkman® NWZ-E460

K novinkám mezi walkmany patří i model NWZ-E460. Je to barevná vstupenka do světa video přehrávačů Walkman®, zní stejně skvěle, jak vypadá!

 

Poslední novinkou je Walkman® „vše v jednom“ NWZ-W260

 

Po tomto modelu sáhněte, pokud rádi sportujete. Walkman® NWZ-W260 je totiž voděvzdorný, bezdrátový, omyvatelný MP3 přehrávač ukrytý ve sluchátkách! Walkman® NWZ-W260 výborně sedí na hlavě, takže ho můžete používat v tělocvičně, při běhání, a dokonce i ve sprše po tréninku. Co si přát víc!

Více informací o produktech naleznete na www.sony.com