Z obyčejného muže elegánem

Kosmetika, péče o pleť a tělo – to jsou pojmy často spojovány s něžnějším pohlavím, ale ani pánové by neměli zapomínat na pravidelnou a především komplexní péči, aby se stali skutečnými elegány. Jak na to? Vyberte si kosmetiku, se kterou bude vaše pokožka těla i pleť jako v bavlnce a těšte se nejen obdivných pohledů žen, ale také hladké pleti a nekončícím dotekům!

V souladu s přírodou

Při výběru kosmetických přípravků dbejte několika zásadních parametrů. Kromě toho, že budete potřebovat kvalitní péči, vsaďte rovněž na přírodní kosmetiku plnou cenných látek, které jsou sbírány a zpracovávány s ohledem na přírodu. Ženy chtějí muže, kteří pečují o svou pleť již během holení a používají kosmetiku určenou na holení, stejně tak je důležitá kosmetika po holení, která dodá regeneraci a stimulaci buněk. Přírodní kosmetiku můžete užívat i v případě, že máte velmi citlivou pokožku a to díky obsahu cenných olejů a blahodárných výtažků z třezalky, rostlinné bílkoviny, vůni jehličí cypriše, pelyňku, jahody, vanilky, kardamonu, listu citronu, růžového dřeva, dubu, borovice, čisté pryskyřice a santalového dřeva.

Pánové, pozor!

Péče o pleť je důležitá, ale neměli byste zanedbávat ani zbytek vašeho těla. Přírodní kosmetika z Toskánska zahrnuje také sprchové gely, krémy a pěny s obsahem černého pepře pro dokonalou očistu tělesné schránky. Nechte svou pokožku ovonět vonnými esencemi a hydratujte se na celý den! Zaujmout by vás mohl například sprchový gel pro muže, který lze jednoduše použít na vlasy i tělo. Sprchový gel Merlot & Rovere obsahuje výtažky z aloe, hořkého pomeranče a citron.

Jakou vůni pro pány vybrat?

Kromě toho, že nákupem přírodní kosmetiky nepodporujete testování na zvířatech, můžete vyzkoušet i parfémové vody pro pány, které nezanechávají stopy a skvrny na oblečení, nedráždí pokožku a obsahují pouze nejcennější esence dřevin. Vybírat můžete kořeněné i svěží vůně. Využít můžete i cenově výhodné dárkové sety, které jsou překrásným dárkem pro vaše přátelé, partnery i tatínky a dědečky nejen pod stromeček.