Za dveřmi je Valentýn! Máte už dárek pro svého milého?

Valentýn je svátek zamilovaných. Nebo svátek lásky či náklonnosti, chcete-li. Je to prý ale také svátek nevěrníků. Ať již patříte do jakékoliv skupiny, rozhodně je na místě ho patřičně oslavit. A svému vyvolenému darovat nějakou pozornost. Dáte mu tím najevo, že ho milujete!

Nejenom v anglosaských zemích se Valentýn, který je primárně americkým svátkem, slaví 14. února. Partneři se vzájemně obdarovávají květinami, cukrovinkami, srdíčky různých velikostí a materiálů, plyšáky a pohlednicemi. Nebo si potrpíte na originálnější dárky? Co třeba …

 

Parfém

Mnohem originálnější než bonboniéra je parfém. Nejste-li si jisti konkrétní vůní, vsaďte na renomovanou značku. Doporučujeme Acqua di Giò od Armaniho, Dior Fahrenheit, Hugo Boss BOSS či Hermès Terre d’Hermès.

 

Originální kravata a spodní prádlo

Vhodným dárkem ovšem jsou i originální kravata a spodní prádlo. S nějakým nápaditým motivem. Zatímco u motivu na kravatě se spíše držte při zdi (chcete-li, aby ji partner skutečně nosil), u spodního prádla už můžete popustit uzdu své fantazii. Spatří jej totiž jen on sám. A vy samozřejmě s ním. Trenýrky tak mohou být klidně růžové a poseté srdíčky.

 

Darujte originální tričko

Sázkou na jistotu je i tričko. Samozřejmě opět s nějakým neotřelým motivem. Zatímco po bonboniéře se zapráší do několika minut, tričko partnerovi zůstane napořád. A napořád vás mu bude připomínat.

Stylové oblečení

Pokud chcete jít ještě dál, vsaďte na stylové pánské oblečení. Co třeba pohodlné tepláky, teplá zimní bunda či košile? Darovat můžete i úžasnou mikinu a svetr. Zkrátka na valentýnský dárek jděte vyloženě prakticky a svému milému pořiďte kousek, který mu v šatníku momentálně chybí. Popřípadě kousek, v němž ho zkrátka chcete vídat.

 

Darujte zážitek

Darovat však můžete i zážitek. Romantickou večeři při svíčkách, wellness pobyt (který strávíte s ním), seskok padákem, jízdu v Lamborghini nebo přímo romantickou dovolenou. Fantazie se meze rozhodně nekladou! Jde v podstatě jen o to, kolik do svého miláčka chcete investovat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *