Za hazardem nemusíte jezdit až do Las Vegas

Las Vegas bylo, je a ještě zřejmě dlouho bude nejproslulejším rájem milovníků hazardu na světě. Každoročně se sem sjíždějí tisíce návštěvníků, aby zkoušeli paní štěstěnu a pokořili jackpot některého z proslulých kasin. Hazard není pouze otázkou peněz, ale také zábavy, odreagování a napětí. Výlet do Las Vegas by se ale mnohým z nás značně prodražil a milovníci hazardu mnohdy nemají takové prostředky, aby se do Vegas dostali a strávili tam alespoň jednu noc. Naštěstí i pro milovníky hazardu u nás jsou podmínky k dobrému hraní.

 

 

Nemusíte dokonce ani opustit pohodlí svého domova

Dnešní generace milovníků hazardu má, oproti minulým generacím, tu výhodu, že pro kvalitní zábavu v kasinech nemusíme opouštět ani svůj domov. Existuje totiž velké množství online kasin, které můžete navštěvovat ve vašem počítači. Pravidla jsou jasná. Opět potřebujete počáteční vklad a pak je již pouze na vás, jak se svými financemi naložíte a které hry půjdete zkusit. Nabídka her v online kasinech je mnohdy mnohem větší, než v kamenných podnicích. A nechybí ani tradiční hry, jako například kostky. Pokud tuto hru máte také rádi ve všech jejích podobách a chcete si jí vyzkoušet online, hrajte ZDE.

Poker a jemu podobné hry jsou současným fenoménem

Určitě nejoblíbenější hazardní hrou v současnosti je Texas Hold’em poker. Ale obecně by se dalo říci, že populární jsou všechny hry, které jsou pokeru podobné nebo založené na pokerových principech. Zmínit bychom mohli například Caribbean Stud. Jedná se o hru, kde hrajete jeden na jednoho. Pravidla jsou jako při pětikaretním pokeru, ale hra se podobá spíše hře Black Jack. Jedná se o hru, která má skvělý spád a vysoké možnosti velkých výher. Další velmi oblíbenou hrou pokerových hráčů je Pai Gow. Jedná se o hru pro začínající hráče, ve kter se hraje na fauly, takže i taktika je zde velice důležitá. Můžete si zkusit zahrát Pai Gow na stránkách icasina.sk, kde se také dozvíte kompletní pravidla hry i s tipy na hru.

 

Více informací najdete na www.icasina.sk.