Zábradlí a schodiště od skutečných odborníků

V dnešním světe je velmi těžké nalézt opravdu profesionální společnost pro výrobu, montáž a následný servis schodišť a zábradlí disponující takřka neomezenou životností. Hodně firem je začínajících nebo se špatnými referencemi a přístupem k samotným klientům. Naštěstí se v případě potřeby můžeme obrátit na společnost EQUIPE, která se na českém trhu objevila již v letech 1998 a od té doby si buduje kvalitní a mimořádně rozsáhlou síť spokojených zákazníků. Jen málo která společnost v této branži se může pochlubit komplexností nabízených služeb, které začínají již od samotného návrhu až po konečný servis. Schodiště si lze samozřejmě objednat i na zakázku do jakéhokoliv prostoru. Nenechte se omezovat a splňte si své přání.

 Kvalitní schody do každého patra

Společnost EQUIPE nabízí hned tři varianty schodišť od točitých přes celodřevěné až po exteriérové. Přibližme si trochu ty nejčastěji používané, kterými jsou točitá schodiště. Jejich hlavní výhoda spočívá v úspoře nemalého množství prostoru v dané místnosti.

Princip sestavení je při tom velice jednoduchý. Jednotlivé nášlapy schodů jsou připevněné k nosné středové konstrukci. Točitá schodiště jsou vhodná jak do moderních, tak i dřívějších staveb. Rovněž se hojně využívají jako únikový vchod do budov či jako schody na zahrádku.

Schodišťové zábradlí

Společnost EQUIPE se samozřejmě zaměřuje i na návrh i následnou realizaci zábradlí. Získáte tak vše, co vaše schody budou potřebovat od jedné specializované společnosti. Schodišťové zábradlí nabízí všem uživatelům navýšení bezpečnosti při samotném používání.

Pokud se svěříte do rukou odborníků, promění se zábradlí v útulný prvek poskytující danému prostoru nezaměnitelný půvab. Kontaktujte společnost EQUIPE nebo navštivte jejich internetové stránky na adrese http://www.equipe.cz/ prohlédněte si jejich reference.