39174116 - studing through gymnastic. cute little girl drawing with splitting legs apart.

Záchrana koberce v podobě strojního tlakového čištění. Tepování Praha 9

Nevím, jestli budu znít jako špatná matka, když přiznám, že jsem nad svými dětmi na chvíli ztratila dohled, ale myslím, že se podobná věc určitě nestala jen mně. Každé dítě si rádo hraje a většina dětí si umí hrát i vynalézavě. Já si po čajovém dýchánku se svými dětmi a jejich panenkami na chvíli odskočila uvařit čaj opravdový a děti najednou nějak zvlčely. Asi jsem se musela zdržet v kuchyni trochu déle, protože si stačily v šuplíku najít fixy. Možná hledaly i papír, čímž si ale nejsem tak jistá, každopádně si pro svou malbu vhodný povrch našly. No, vhodný asi spíše pro jejich radost. Když jsem se vrátila zpátky do pokoje, čekal na mě opravdu pěkný obrázek, jenomže na koberci. Už obyčejné fixy jdou z koberců špatně, tohle byly navíc fixy na textil.

No, radost jsem sice moc neměla, ale nemělo smysl se rozčilovat. Raději jsem vložila svou energii do hledání vhodné úklidové firmy. Výsledkem mého hledání byla úklidová firma  A SERVIS LIPKA, s. r. o., čištění koberců strojním tlakem Praha 9. Vložila jsem do jejích rukou svou důvěru. A měla jsem opravdu radost, že mě firma nezklamala. Flek svou strojovou metodou dokázala skvěle odstranit. A šlo to zdánlivě i lehce. Říkám zdánlivě, protože stejná práce v mém podání by jistě vypadala jinak. Firma A SERVIS jistě zaměstnává pouze odborníky, tak to alespoň vypadalo. Tuto firmu doporučuji i vám. Já si ji nemůžu vynachválit. Odvedla na mém koberci velmi dobrou práci. Jsem si jistá, že mým kamarádkám s dětmi se bude také moc hodit.

Reprezentativní výlohy jsou základ. Výškové mytí, impregnace fasád Praha 7

Vlastním second-hand s oblečením a opravdu si dávám záležet na kvalitě. Přijímám pouze značkové kousky, často ze zahraničí. Nejedná se o žádný ušmudlaný „sekáč“. Ve svém obchodě si zakládám na čistotě a pořádku. Žádné přehrabování se u mě nekoná. Obchůdek není moc velký, takže se o úklid starám sama. Docela mě ale trápí výlohy. Jejich údržba je časově a fyzicky náročná, já mám času a sil čím dál tím méně.

Přemýšlela jsem, jak tento problém vyřešit. Výlohy je nutné umývat často a musí být vždy perfektně vyleštěné. Svěřit je do rukou nějakému studentovi se mi nechtělo. Začala jsem tedy shánět profesionální úklidovou firmu. Za kvalitní službu si ráda připlatím. V internetových diskuzích jsem četla samou chválu na firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění fasád, výškové mytí oken Praha 7. Nechala jsem se zlákat a zavolala.

Domluvila jsem si s milou slečnou termín mytí výloh, zatím pouze jednorázový. Velmi mě potěšilo, že nebyl problém, aby pracovníci přijeli ještě před otevírací dobou. Provoz second-handu tak nemusel být omezen. Pracovník firmy výlohu krásně umyl a perfektně vyleštil. S výsledkem jsem byla moc spokojená. Ihned jsem si s A SERVISEM domluvila pravidelné mycí cykly jednou za dva týdny, abych se nemusela o nic starat.

11764317 - mannequins with shopping bags in a clothing store

Spolupráce funguje skvěle. Pracovník přijede vždy ráno a zhruba za půl hodiny má hotovo. Jsem nesmírně ráda, že už výlohu umývat nemusím. Mimochodem, tak dokonale vyleštěné výlohy se mi nikdy nepodařilo docílit. Pokud tedy hledáte spolehlivou firmu s pracovitými zaměstnanci, kontaktujte A SERVIS.