Zahradní domek nejen pro zahradní účely

Každá zahrada potřebuje místo pro uložení nářadí, sekačky a dalších pomocníků, kde naleznou ochranu před klimatickými podmínkami. Zahradní domky jsou tak každoročně žádanější a populárnější, než kdykoliv před tím. Získáte prostor pro uložení všech důležitých komponentů až po drobnosti, s kterými se třeba tak neradi loučíte. Zahradní domek se rovněž stává skvělou atrakcí pro nezbedné děti hledající dobrodružství a trochu legrace. Přespání či celé prázdniny v této pohádkové chaloupce jsou nejen zajímavé, ale i bezpečné. Když k tomu přede dveřmi naleznou bezpečné radovánky pod otevřeným nebem v podobě moderního dětského hřiště s bazénem, nebude jim nic chybět.

Zahradní domek od společnosti Vladeko

Společnost Vladeko je na českém trhu již tradičním výrobcem funkčních zahradních domků. Pro své zákazníky každoročně připravují pestrý výběr nejnovějších modelů. V případě, že by se vám žádný z vystavených či prodávaných modelů nelíbil, je zde k dispozici možnost specifické výroby na zakázku dle přání a požadavků každého klienta zvlášť.

Dovolená v letní chatě přímo na svém pozemku. I takový komfort tato jednoduchá leč impozantní stavba poskytuje. Ihned po dovolené se zahradní domek či chata může proměnit v kutilský ráj a koutek pro plnění dospělých přání.

Kvalitní výroba z českého dřeva

Veškeré vystavené modely chatek a zahradních domků jsou vyráběné z kvalitních českých dřevin jako je smrk nebo borovice. Dřevo se moderním technologickým postupem opracovává do podoby palubovek. Střecha zahradního domku je opatřena dřevem potaženým lepenkou.

Pro náročnější klientelu je možné využít nabídky nákupu krytiny z asfaltového šindele. Veškeré domky a chatky z nabídky společnosti Vladeko jsou již v základní výbavě vybaveny podlahovou krytinou. Díky komplexnosti služeb se dá doobjednat i dovoz a montáž přímo na místě určení pod zastřešením výrobce Vladeka.