Designové osvětlení pod rouškou značky Redo

Při rekonstrukci jakýchkoliv prostorů s požadavkem na maximální vzhledový efekt se za žádných okolností nesmí zapomenout na vkusné designové osvětlení. Již dávno jsou pryč doby, kdy se na tento segment pohlíželo výhradně jen jako na obyčejné zařízení k přívodu světelného toku. Dnes se na tuto oblast hledí se vší vážeností. Právě z těchto důvodů se na trhu objevují stále nové značky a zaplňují celosvětovou nabídku moderními, rustikálními, jednoduchými, složitými i designově stylovými světly. Stačí si jen vybrat. Ta nejlepší světla s rozumnou cenovou nabídkou se pak soustředí na internetové portálu Ráj svítidel. Pojďme se podívat na nově objevenou značku Redo.

Nástěnné svítidlo GENIO

Toto nástěnné svítidlo v unikátním provedení ve tvaru žárovky skvěle doplní jakýkoliv moderní interiér s kladeným důrazem na detail. Svítidlo visí pouze na černobílém kabelu a je dodáváno i s LED zdrojem. Jedná se o vysoce moderní světlo, které se bezpochyby stane jasnou dominantou, aniž by zastiňovalo ostatní důležitosti daného prostoru. Celou řadu GENIO tvoří nástěnná svítidla, lampy a závěsná svítidla.

Stropní svítidlo JOY

Stropní svítidlo JOY je typickým příkladem pravdivosti tvrzení, že i tak obyčejný sortiment dokáže při vhodném zakomponování do interiérového projektu doslova divy. Jedná se o moderní svítidlo, které je vhodné jak do obývacích pokojů, tak i do ložnic. V případě, že by vám nevyhovovala velikost v nabídce se nacházejí ještě další dvě. Ozvláštněte si i vy svůj pokoj dle aktuálních trendů.

Stropní svítidlo CALYPSO

Nakonec zde máme stropní svítidlo CALYPSO ve velmi netradičním zpracování. O to více uchvátí nejen samotného majitele, ale i návštěvu. Světlo je vyrobeno z kvalitního kovu v bílém podání. Jedná se o impozantní kousek hodící se například do vstupních hal, ale i chodeb nebo obývacích pokojů.