48rw1231h24

Základ snadného vaření – kvalitní hrnce!

Vaření neodmyslitelně patří ke každodenní rutině. Pokud si chcete vaření užívat a ne se trápit, musíte mít kvalitní vybavení, jinak je vaření nekonečný boj. Kde ho vybrat?

 

 

 

 

Odpověď – vetroshop.cz

K základnímu vybavení každé kuchyně patří v první řadě kvalitní hrnce, pokud je nemáte, vaření vám prostě nepůjde. Právě široký výběr špičkových hrnců naleznete v internetovém obchodě vetroshop.cz. Kategorie HRNCE, NÁDOBÍ obsahuje široký sortiment hrnců, kusově i v sadách, v mnoha designech i provedeních. Můžete mít hrnce s nerezovou i skleněnou poklicí, s nerezovými i plastovými uchy a knoby. Vybírat můžete i klasické hrnce ale i hrnce moderní s jednoduchým designem.

48rw1231h24      3065650200

Smaltované hrnce – klasika i moderna

V internetovém obchodě naleznete i samostatnou kategorii Smaltované hrnce. Tato kategorie obsahuje výběr kusových smaltovaných hrnců. Vnější smaltovaný povrch je tradičně doplněn barevnými motivy. Pokud ale nejste fanouškem tohoto provedení, můžete si vybrat smaltované hrnce i v jednobarevném provedení.

smalt_obr      smalt_jedno

 

Nově jsou v nabídce i smaltované hrnce s vnitřním nepřilnavým povrchem! Tyto smaltované hrnce jsou dodávány se skleněným víkem a plastovým úchytem ve čtyřech velikostech. Nabídku doplňuje také rendlík ve stejné designovém provedení.

Nabídka v internetovém obchodě vetroshop.cz je skutečně široká. Stačí si tak jen vybrat hrnce, které budou ideální pro vaše vaření!

Kompletní nabídku naleznete na www.vetroshop.cz.