boty

Moto oblečení – nyní za akční ceny!

Milujete motorky? Sháníte moto oblečení? Nebo máte doma milovníka motorek a chcete ho překvapit vkusným dárkem v podobě oblečení na motorku nebo jinými doplňky? Zkuste internetový obchod bike-in.cz.

 

 

 

 

Akční ceny, široký výběr

V internetovém obchodě bike-in.cz naleznete široký výběr moto oblečení. Určitě si vyberete. Nyní navíc můžete koupit vybrané kusy moto oblečení a doplňků za akční cenu!

 

boty     bunda

 

Boty, bundy a mnohem více

Velmi výrazná sleva je například u oblíbených motorkářských bot – Boty VANUCCI RV1 v červeno černé barvě. Tyto boty jsou kožené, nepromokavé a prodyšné díky klimatické membráně Sympatex®. Nyní je můžete pořídit za akční cenu 4499Kč! Oproti běžné ceně ušetříte 2300Kč! S výraznou slevou můžete pořídit i další kus moto oblečení a sice Bundu FASTLANE F101. Každý fanoušek motorismu bude tuto lehkou, pohodlně střiženou bundu milovat, ať už při jízdě na motorce nebo i ve volném čase. Bundu je nyní možné pořídit za skvělých 1979Kč!

 

kalhoty     kombi

Vkusné a funkční

V nabídce moto oblečení je i řada skvělých motorkářksých kalhot. V nabídce jsou například kožené Kalhoty VANUCCI Nubuk. I ty je možné nyní koupit za jedinečnou cenu 5399Kč. Oproti běžné ceně ušetříte neuvěřitelných 3020Kč! A to je nabídka, která se prostě neodmítá. Vysoce kvalitní je také modro černá Kožená kombinéza PROBIKER PRX. I na tu se vztahuje akční sleva, ušetřit můžete 3500Kč.V nabídce moto oblečení najdete ale i další doplňky jsou špičkové brýle, chrániče a mnoho dalšího.

Kompletní nabídku naleznete na www.bike-in.cz.