Zamilovali jste si chalupy pana Roubala? Pak máme pro vás novinku!

Rodina půvabných chalup v Černém Dole pro nezapomenutelné rodinné dovolené se rozrostla o dalšího člena! Je jím chalupa Mlýn, postavená v moderním čistém stylu s velkými okny, nabízejícími jedinečný pohled do korun stromů a mnoha moderními prvky, jež si ta pravá luxusní dovolená jednoduše žádá!

I chalupa Mlýn stojí stejně jako chalupa Šípková, Roubalka, Ledárna a Brusírna nedaleko lyžařského areálu Černý Důl. Jde o polorubenou chalupu, inspirovanou tradiční architekturou podkrkonoší, jež však nemá nic z nevýhod a nedostatků, jimiž oplývaly její předchůdkyně – nenasává vlhkost odspodu, nabídne velká okna a najde se v ní místo i pro saunu!

 

Jen douglaska, žula, sklo a železo

Ano, přesně tak bychom mohli charakterizovat čistý a veskrze moderní styl chalupy Mlýn. Už jen řada oken v podkroví vás zaručeně dostane! A co teprve čisté linie krovů nebo prostorný venkovní bazének přímo před dveřmi? Spojení starého a nového – to je chalupa Mlýn od Martina Roubala.

 

Luxusní dovolená v Krkonoších se vším všudy

A na co se můžete při svém pobytu těšit? K dispozici budete mít 2x čtyřlůžkový apartmán
a 2x dvoulůžkový pokoj. A jakmile se ubytujete, ihned si můžete užívat třeba:

  • saunu
  • venkovní bazének
  • kachlová kamna
  • zahradu se zurčícím horským potůčkem
  • venkovní gril
  • vinný sklípek
  • plně vybavenou kuchyň včetně kávovaru

Díky jedinečné poloze chalupy Mlýn se budete cítit obklopeni přívětivou horskou přírodou a to vás od dalších výdobytků civilizace bude dělit jen několik minut jízdy autem! Své zážitky pak můžete sdílet přes vysokorychlostní Wi-Fi nebo se třeba vydat na zajímavou procházku po okolí. Na tomhle luxusním výletě v Krkonoších se zkrátka nikdy nudit nebudete! Nezapomenutelné zážitky tu na vás čekají v jakémkoliv ročním období – stačí si rezervovat svůj pobyt na stránkách ChalupyRoubal.cz.