Zamilujte se do své domácnosti již po prvním kliknutí!

Každý někdy zatouží ozvláštnit svůj domov a zkrášlit ho věcmi, které má rád a které se mu líbí. Ne každému se však taková činnost zdá snadná. Často je totiž zdlouhavá a úmorná. S novým montážním lepidlem od Pattexu se ale každé zvelebování domácnosti stane tvůrčím řáděním.

Chcete vědět, jak Pattex Click & Fix funguje? Mrkněte na naše video:

Máte chuť ozvláštnit svůj domov? Chcete na místě, kam se každý večer unavení vracíte, pocítit nádech čerstvosti, sounáležitosti a nabíjet se pozitivní energií? Cítíte, že nastal čas na změnu, ale nechce se vám proto nic udělat, protože nemáte čas a mnohdy, ani energii nebo potřebné náčiní? A co když existuje řešení, které vám celou práci ulehčí a urychlí jediným kliknutím?

Pattex One For All Alick & Fix je novou generací montážních lepidel, se kterým se lepení doma i venku stává zábavou pro každého. Během chvíle a bez námahy s tímto lepidlem přiděláte police, rámečky, dekorace, kořenky nebo věšáky. Stačí opravdu jen kliknout a lepit. Pouze přitlačíte dávkovač na lepenou plochu, nanesete lepidlo, chvilku jej přidržíte, těžší předměty raději zafixujete, necháte vytvrdnout a je přilepeno. Tak snadné to je! Samotné lepidlo je voděodolné, flexibilní, vysoce pevné a vhodné na téměř všechny materiály pro lepení v interiéru i exteriéru.  Jedno balení obsahuje 20 dávek, přičemž počet zbývajících kliků je vidět okamžitě na samotné tubě. Jeden bod lepidla dokáže okamžitě udržet předmět vážící až 300 gramů, konečná pevnost je až 20x vyšší! Takže se do lepicího šílenství můžete pořádně opřít. Lepidlo je určeno k lepení většiny savých i nesavých materiálů, jako je cihla, keramika, sádrokarton, dřevotříska, kov, sklo, plasty nebo dokonce i beton. Lze jej nanášet i na vlhké podklady. S montážním lepidlem Pattex Click & Fix se váš domov může snadno během chvilky proměnit v místo, kde se cítíte nejlépe. Stačí pouze kliknout.

www.pattex.cz