kupon_na_palivo_Michelin3

Zapojte se do akce Michelin 2012!

Pneumatiky Michelin jsou špičkou ve svém oboru. Pneumatiky Michelin charakterizují skvělé vlastnosti a dlouhá kilometrová výdrž. Nyní máte možnost v letní akci Michelin 2012 získat tyto pneumatiky za skvělou cenu a čeká vás ještě jeden příjemný bonus v podobě poukázky na palivo od OMV!

jsou špičkou ve svém oboru. Pneumatiky Michelin charakterizují skvělé vlastnosti a dlouhá kilometrová výdrž. Nyní máte možnost v letní akci Michelin 2012 získat tyto pneumatiky za skvělou cenu a čeká vás ještě jeden příjemný bonus v podobě poukázky na palivo od OMV! 

 

 

 

kupon_na_palivo_Michelin3

 

Poukázky na palivo OMV k pneumatikám Michelin

Letní akce Michelin 2012 se koná od 26. března do 6. května 2012. V rámci akce máte možnost získat poukázky na palivo u OMV. Stačí, když si ve zmíněném období koupíte a necháte namontovat pneumatiky MICHELIN v pneuservisu IMPOL TRADE s.r.o. v Havířově. Potom stačí, když do 20 kalendářních dnů (počítáno ode dne nákupu a montáže) provedete registraci na na adrese www.promotion.michelin.cz a přiložíte kopii faktury nebo ji spolu s identifikačním kódem akce, zašlete poštou. Potom už se jen můžete těšit na poukázku na palivo. Platí, že čím větší bude rozměr zakoupených pneumatik, tím větší bude i částka na poukázce: 17″ a větší = 1500 Kč, 15″-16″ = 700 Kč a 13″-14″ = 200 Kč. Poukázky budou odeslány do 90 kalendářních dnů od skončení prodejní akce.

Preferujete jinou značku pneumatik? Nevadí

V nabídce společnosti IMPOL TRADE s.r.o. na vás čeká mnohem více než jen pneumatiky Michelin . Připravena je široká nabídka pneumatik i dalších značek pro všechny vozidla. Stačí si pouze vybrat. Pokud si s výběrem nebudete vědět rady, nevadí, specialisté z IMPOL TRADE s.r.o. vám rádi pomohou.

 

Nepropásněte jedinečnou akci Michelin 2012. Kompletní informace a širokou nabídku pneumatik najdete na http://www.vyfuky-katalyzatory.cz