Zapomeňte na zamotané hadice

Také se vám občas stane, že stojíte nad klubkem totálně zamotané hadice a nevíte si s ní rady, protože děti jí zrovna předpisově nesmotaly a uložily jí bez ladu a skladu na polici. Kdo by chtěl strávit čas rozmotáváním? Pro takové účely jsou hadicové držáky velmi šikovnými pomocníky. Hadice se nikde neválí na zemi, nepřekáží při sekání ani při údržbě zahrádky, dají se snadno přenést do vzdálenějšího kouta zahrady a starají se o to, aby hadice tak byla pořád při ruce a navíc jste ji měli vlastně neustále uklizenou. Hadicové držáky na stěnu se hodí pro každou zahradu.

Můžete využít klasický držák, do kterého hadici vždy uložíte nebo zvolit sofistikovaný nástěnný box, z něhož hadici snadno odvinete a poté automaticky navinete zpět. S kompaktním hadicovým boxem Kärcher Premium CR 7.220 Automatic lze hadici pohodlně a rychle navíjet a odvíjet bez námahy a zauzlení. Díky integrované brzdě zaručí její kontrolované zatažení. Zpětný tah hadice funguje automaticky a zcela rovnoměrně. Hadicový box může být díky plochému držáku na stěnu a svým kompaktním rozměrům úsporně uložen.

Při práci oceníte oblast výkyvu, kterou lze individuálně nastavit od 0° – 180° pomocí praktické úhlové fixace. To umožňuje účinně chránit předměty i stěny v okolí schránky s hadicí, aby nebyly poškozeny. Kärcher Premium CR 7.220 Automatic zcela bezpečně upevníte na zeď a v případě potřeby nebo třeba před zimou opět odejmete a uschováte do další sezóny. www.karcher.cz, www.svetcisteni.cz