Zaručeně dobrá dovolená

Zima ještě nedala poslední sbohem. Stále na nás číhají sněhové vločky. Tak proč to tedy nevyužít? Vydejte se na dovolenou na Slovensko. Vysoké Tatry jsou od nepaměti nejnavštěvovanější destinací této země. Lyžařská střediska v této zemi jsou opravdu okouzlující. Stačí kliknout na ubytování Vysoké Tatry. Pokud jste milovníkem zimních sportů Tatry jsou pro vás to pravé místo.

Valentýn ve Vysokých Tatrách

Jelikož se blíží svátek všech zamilovaných, proč byste svou lásku nepřekvapily právě takovým dárkem. Vždyť co je romantičtější než pohled na zasněžené hory z pohodlí teplého apartmánu? Romantická zima, světlo svíček a vaše milovaná je totálně nadšená. Přes den lyžovačka, pak wellness a večer je jen a jen na vás.

Chcete dát luxusní dárek?

Pokud jste se rozhodli letos opravdu překvapit, zaujměte last minute dovolenou. Jejich výběr je opravdu velký. Vy sami víte nejlépe, kam by se vaše láska chtěla nejraději podívat. Zda upřednostňuje poznávací zájezdy, nebo jen tak polehávání na pláži. Last minute mají hned několik výhod. Za prvé je to jejich cena, za druhé výběr z toho opravdu nejlepšího a za třetí v průběhu několika hodin se najednou ocitnete v ráji. Jako mávnutím proutku jste v jiné zemi, vychutnáváte si jiná jídla a poznáváte novou kulturu. No řekněte sami, není to přímo ideální dar?

Rodinná dovolena

Nemusí být zrovna svátek Svatého Valentýna, ani se nemusíte vybrat na dovolenou ve dvou. Pokud již máte rodinu, klidně si užijte dovolenou s dětmi. Právě ty nám dávají do života světlo. Pokud milují sníh, lyžování či sáňkování vydejte se spolu do hor. Naopak pokud jim chcete ukázat kouzlo dalekých zemí, vydejte se je poznávat. Nemějte strach, že rodinná dovolená nebude to pravé. Správně vybraná dovolená s dětmi může být tou nejkrásnější ve vašem životě.