Přírodní kosmetika má český původ! Kvalita je znát!

Přírodní kosmetika si získává stále větší oblibu. Důvod je prostý. Přírodní kosmetika je totiž opravdu účinná a k lidské pokožce šetrná. Pokud chcete získat opravdu kvalitní přírodní kosmetiku, měla by vás zajímat nabídka tradiční české společnosti IREL, spol. s r.o. V jejich nabídce na vás čeká celá řada zajímavých přípravků.

 

 

 

Tradice a využití nejmodernějších technologií a postupů je zárukou kvality

Společnost IREL je tradiční česká společnost, která na trhu působí již téměř dvacet let. Za dobu své působnosti získala mnoho důležitých poznatků a zkušeností právě ze světa přírodní kosmetiky. Na vývoji přírodní kosmetiky spolupracuje s mezinárodními farmaceutickými společnosti, takže může využívat i nejmodernější technologické postupy výroby. Při výrobě přípravků dodržuje všechny postupy tak, aby výsledkem výroby byl špičkový produkt s opravdovými účinky.

 

Síla bylin v každém přípravku

Společnost IREL vyvinula již celou řadu účinných přípravků. Mezi velmi oblíbené patří přírodní přípravky na péči o vlasy řady Capillan. Tyto přípravky jsou určeny pro všechny, kdo chtějí mít krásné vlasy. Skvělé jsou v tom, že pomáhají řešit i řadu obtíží jako je vypadávání, lupy nebo nadměrná tvorba mazu. IREL, spol. s r.o. se specializuje i na vývoj jedinečné přírodní kosmetiky pro děti, které najdete v řadách Camillca a Mariol. Přípravky z těchto řad jsou určeny pro kompletní péči o citlivou dětskou pokožku a obsahují nejčastěji účinné složky  z ostropestřce mariánského, včelníku moldavského a dalších bylin.

 

Veškeré výrobní zařízení, organizace výroby, výrobní operace a postupy, kontrolní a kontraktační závazky společnosti IREL jsou v plném souladu se zásadami Správné Výrobní Praxe (SVP) a Správné Zemědělské Praxe (SZP).

 

Pokud chcete kvalitní přírodní kosmetiku, vyzkoušejte tu od IREL, spol. s r.o. Kompletní nabídku najdete na www.irel.eu