Zásnubní nebo snubní prsten? Víme, kde si zaručeně vyberete!

Zásnuby a následná svatba jsou dva velmi významné dny, na které se nezapomíná. Měly by být výjimečné. Jejich důležitost nám mají připomínat právě prsteny. Pokud se tedy v současné době chystáte vybírat zásnubní nebo dokonce snubní prsteny, máme pro tip na místo, kde najdete celou řadu úchvatných kousků.

 

 

 

Zásnubní prsteny okouzlí!

Dávno již neplatí, že zásnubí prsten musí mít jeden kamínek a musí stát minimálně tři platy nastávajícího ženicha. Trendy hodně pokročily. V současné době je proto možné vybírat zásnubní prsteny v moha rozličných designech. Dokazuje to nabídka V.I.P.gold, s.r.o., ve které na vás čekají nejen zásnubní prsteny z bílého zlata zdobené brilianty.

           


Svatební prsteny podtrhnou výjimečnost dne!

V nabídce společnosti nechybí ani úžasné svatební prsteny. I svatební prsteny od V.I.P.gold, s.r.o. vynikají svým designem. Vybírat můžete poměrně klasické zlaté obroučky, moderní svatební prsteny zdobené zirkony či diamanty, široké prsteny pro milovníky extravagance a mnoho dalších. Všechny prsteny vynikají dokonalým zpracováním, takže vydrží krásné celou řadu let. Stačí si vlastně jen vybrat…


     


Plánujete? Máme tip!

Pokud v současné době již plánujete svatbu, máme pro vás zajímavý tip. Na pořádání svatebních hostin se specializuje Hotel Galileo, který sídlí v Žilině. Díky jejich službám bude vaše svatba  prostě nezapomenutelná a dokonalá!