Zateplení dutinového stropu na poslední chvíli

Únik tepla z domácnosti tvoří podstatnou část zvýšených nákladů za vytápění rodinného domu bez jakéhokoliv užitku. Nevytápějte svou zahradu a rozhodně nesetrvejte ve stavu, že už to letos nezachráníte. Mnohdy se to nejlepší řešení nachází na dosah ruky a navíc bez náročné stavební úpravy.

 

Izolujte svůj strop 

Jakmile se nakousne otázka izolačních systémů, většina majitelů rodinných domů se chytí za svou peněženku a myslí na nejhorší. Raději se pak spokojí se stavem z loňského roku a vymění například klasické žárovky za LED osvětlení a obnoví své spotřebiče do energetické třídy A++. Úspora se samozřejmě dostaví, ale problém úniku tepla nikoliv.

Tato stavební nedokonavost stropního systému se opětovně ozve společně s každoročně se zvyšujícími cenami za energie. V otázce efektivního zateplení rodinného domu se ze všeho nejdříve zaměřte na strop, právě tudy vám uniká z domova nejvíce tepla, až třetina.

 

Izolace stropu Magmarelax

Společnost IP Polná vstoupila na trh s perfektním izolačním systémem dutinového stropu, kdy se zaměřuje na nejcitlivější část stavby. Strop je v ostatních tradičních izolačních systémech opomíjen a při tom tvoří největší díru do kapes majitelů. Už z hodin fyziky moc dobře víme, že teplo stoupá vzhůru. V jeho úniku stropem vám nezabrání ani ta nejlepší izolace stěn nebo fasády. Dokonce ani okna nebo dveře nedokážou tento nepříjemný únik zvrátit ve váš prospěch.

 

Proč se rozhodnout pro dutinovou izolaci Magmarelax 

Dutinová izolace Magmarelax je určena pro efektivní zateplení trámového stropu, k čemuž stačí jen několik málo stavebních otvorů. Současná nabídka na trhu se opírá o systém pokládání klasických desek z minerální vaty. Celkem náročná stavební operace je doprovázena nepořádkem a navíc se výsledek nemůže pochlubit deklarovanou efektivitou. Ve své podstatě se jedná o hrubou záplatu na hrubý pytel. Systém Magmarelax společně s foukanou minerální izolací tvoří neporazitelné spojení skvělé technologie a dokonalé funkčnosti od prvních chvil ukončení realizace.

 

Jak realizace zateplení probíhá 

Ze všeho nejdříve je nutné kontaktovat společnost IP Polnou a sjednat si nezávaznou schůzku, kde se dozvíte mnoho cenných informací a technik vám představí nejlepší řešení právě pro váš strop. Třetinové snížení nákladů při tom nestojí více než jednu desetinu v porovnání s cenou izolace stěn.  

Stavební operaci zvládne jediný technik s pomocí hadicového systému. Zařízení s hadicemi slouží k dopravě minerální izolace do míst až do vzdálenosti 100 metrů s maximálním převýšením 20 metrů. Díky tomu se odbourávají infrastrukturní problémy, jelikož není třeba stát v těsné blízkosti domu.

Izolace dutého trámového stropu netrvá déle než jeden pracovní den o několika hodinách. Výsledek bez nepořádku je okamžitě funkční a od první minuty šetří peníze. Udělejte první krok a kontaktujte společnost IP Polná na adrese www.mojeizolace.cz nebo na telefonu 800 100 533.