Zateplení půdy s MAGMARELAX je rychlé a bez nepořádku

Také neustále hledáte, kde byste ve svém rodinném rozpočtu mohli ušetřit nějaké ty finance? Protáčí se vám panenky při placení účtů za vytápění? Zbavte se obou těchto starostí najednou díky kouzelným vločkám MAGMARELAX® od firmy IP Polná!

MAGMARELAX® je vlastně minerální vata, získávaná z těch nejkvalitnější přírodních surovin – čediče a skla. Má velmi specifické a užitečné vlastnosti:

* skvěle izoluje – zabrání úniku tepla z obytných prostor na půdu, ale i pronikání horka z rozpálené střechy do pokojů

* účinně tlumí hluk

* odolá i teplotám při požárů přesahujícím 2 000°C

 

Řešení na míru pro každou střechu

Nezáleží na tom, jakž typ střechy máte. S rovnou i tou sedlovou si odborníci z IP Polná snadno poradí. Podle situace přistoupí buď k zateplení dutiny v podlaze realizované skrz několik nově vyvrtaných otvorů nebo nafoukají minerální izolaci přímo na podlahu půdy a tím ji dokonale odizolují.

Pokud od své půdy očekáváte něco víc a rádi byste ji v budoucnu využívali, můžete vsadit na vytvoření zcela nové podlahy z lehkých OSB desek s perodrážkou a výplní z minerální izolace MAGMARELAX®. Jde o jednoduchou a lehkou konstrukci, která stavbu domu nijak významně nezatíží a přitom je plně využitelná a odolná.

Náš tip: Proměňte svou půdu třeba na posilovnu, šicí koutek, knihovnu nebo pokojíček pro děti. Využijte kompletních služeb a nechte si postavit podkroví na klíč od jedničky na našem trhu firmy IP Polná. Pro více informací navštivte: www.magmarelax.cz/revitalizace-strech.

 

Proč zateplit právě půdu?

Ve chvíli, kdy všichni okolo nás zateplují fasády a sklepy se zdá být zateplení půdy poněkud OUT. Ale není tomu tak. Sice se s tím nemůžete pochlubit sousedům na první pohled, ale jinak má jen samé výhody. Posuďte sami:

* zateplené stropy půdy zachytí až 30% unikajícího tepla

* minerální izolace nepropustí teplo z rozpálené střechy dolů do bytu

* podlaha půdy je velmi velká plocha bez otvorů (okna, dveře), takže právě zde je zateplení velmi účinné

* zateplení minerální izolací MAGMARELAX® je velmi rychle a lze ho provést i za plného provozu domu

* je finančně nenáročná – obejde se bez omítky i složité montáže

Na nic nečekejte a pusťte se do zateplení půdy ještě dnes. Již tohle léto můžete prožít v pohodlí beze strachu z dusivého vedra za oknem a na účtech za zimní vytápění můžete ušetřit i desítky tisíc ročně.