XXL móda nemusí být nudná

Každá žena, která nemá úplně míry 90-60-90 zná problém s nákupem oblečení, které nevypadá jak pytel na brambory a nemá ho v ulici každá druhá. Najít skutečně slušivý a originální kousek dá někdy pořádně zabrat.

Často se tak snažíme nakoupit spíše na internetu, kde nejsou prodavačky se zvláštním pohledem. Takovým tím pohledem, co všechny známe a nemáme ho rádi. Katalogové eshopy nabízí velké množství oblečení, ale bohužel jsme opět u té neoriginality. A to také není úplně to, co by si kterákoli z nás přála. Jedinečné a přitom vkusné a elegantní řešení jsou ručně malovaná trička s mnoha motivy, z nichž každé je originál. Na www.modni-tricko.cz najdete nádherné kousky z dílny výtvarnice Jany Petříkové, které textil pod rukama rozkvétá a ožívá přírodními, zvířecími i abstraktními motivy a umí namalovat cokoli na přání.

Právě pro ženy, které nemají postavu modelky, vznikla kolekce maxi triček, které jsou až do velikosti 4XL. Trička jsou ze 100% bavlny, takže se velmi příjemně nosí po celý den a zvládnou s vámi pracovní shon i výlet s rodinou. Každý kus je originál, textil se upravuje technikou batikování nebo savování a následně se na něj ručně maluje barvami na textil, nikdy tak nejsou dvě trička stejná. Větší velikosti uvítají i milovníci oversized módy.

Do malovaného oblečení se zamilujete. A pokud třeba v práci máte určený dress code a nemůžete si dovolit nemít třeba sako nebo halenku s límečkem, doveďte svůj pracovní outfit k dokonalosti malovaným hedvábným šátkem nebo šálou. Hedvábí jako přírodní materiál dokáže v zimě zahřát a v teplých dnech naopak příjemně chladí. Možností, jak šátek zkombinovat s oblečením, je opravdu mnoho a je už jen na vás, zda zvolíte nedbale elegantní smyčku nebo pečlivě uvázaný ozdobný uzel. V obou případech bude výsledek skvělý.