Zateplení stropu snižuje náklady na vytápění až o třetinu

Většinou se po přečtení nadšených titulků o převratných službách s nádechem zázraku nic tak zázračného neděje. Na trhu se objeví jen další produkt, co svými přednostmi splyne s ostatní nabídkou stejných služeb a vy mu nemusíte věnovat svůj čas.

Jiná situace ale nastává u výrobců nebo společností, kterým se revoluční technologie podařila vyvinout, ovšem lidé jsou k reklamním sdělením již otupělí. Seznamte se se systémem izolace Magmarelax ze Skandinávie, jehož vlastnosti chrání teplo mnoha domácností po celém světě.

 

Zázrak izolace stropu za pár hodin

Zateplování fasády má zaběhnutý scénář několikatýdenního bydlení na staveništi ve společnosti party hlučných dělníků. Minerální izolace je jiný systém, kde lze očekávat elegantní řešení. Na realizaci je společností IP Polná vyslán jen jediný dělník, který si přiveze své mixovací zařízení.

 

Proč izolovat strop

U klasické izolace fasády se často neobejdeme bez výměny oken a to se už s cenou za kompletní realizaci dostaneme i přes půl milionu korun. To je velmi vysoká investice, kterou si nemůže dovolit každý, proto se často na podobné práce využíval i úvěr. Naštěstí pro zákazníky i jejich peněženky to není jediná možnost, jak se v zimě ohřát a v létě naopak nepřehřát. Nabízíme několik základních informací, proč je systém Magmarelax v severských zemích favoritem v zateplování bez ohledu na tvar nebo velikost budovy.

 

Foukaná minerální izolace šetří teplo i peníze

Systém foukané minerální izolace dokáže snížit náklady na vytápění až o celou třetinu a meziročně tak lze ušetřit v rodinném rozpočet citelný obnos. Systém Magmarelax je plně funkční ihned po aplikaci a v porovnání se zateplením fasády, které trvá několik týdnů, je aplikace hotová během tří hodin. Postará se o ni jediný dělník za desetinovou cenu.

 

Kde je vhodné tuto izolaci využít?

Foukaná minerální izolace Magmarelax je vhodná k zateplení podlahy na půdě, zateplení stropu i jako izolace střechy. Strop je největší plochou domu bez oken a dveří a zároveň i nejcitlivější část domu, kudy uniká nejvíce tepla a tak se systém Magmarelax zaměřuje právě na tuto část. Je tak zateplen v celém průřezu, dostane se do každé skuliny nebo mezery a tak vylučuje vznik tepelných mostů.

Osobní prohlídka a podrobné zaměření včetně analýzy citlivých míst předchází každé realizaci. Teprve poté je předložen návrh řešení s cenovou kalkulací a lze dohodnout termín aplikace.

Pro více informací navštivte internetové stránky společnosti IP Polná.