Zateplete si dům a získejte tři výhody navíc od Magmarelax

Každý majitel domu si přeje v co největší míře snížit náklady za vytápění v zimní sezóně a rád by získal optimální útočiště před vysokými teplotami v letním období. Při tom stačí podstoupit velmi jednoduchou a rychlou stavební operaci za minimální investici s garantovanou návratností do pěti let. Foukaná minerální izolace Magmarelax jde ve stopách nejnovějších trendů a zatepluje přesně to místo, kudy uniká největší množství tepla a tím jsou stropy. Jedná se o největší plochu domu, která nemá žádná okna ani dveře. Zateplení těchto míst stojí za zvážení a to nejen pro svou účinnost.

 

Objednejte si nezávazné služby a získejte

Stačí vyplnit poptávkový formulář společnosti a během několika málo okamžiků se vám ozve technik společnosti a domluví si s vámi osobní schůzku. Doplňujeme, že je nezávazná a zcela bezplatná. Navíc získáte tři výhody.

 

Odborná energetická prohlídka

Technik ze společnosti provádějící foukanou minerální izolaci přijede k vám domu a odborně posoudí všechny nedostatky a možnosti rychlé nápravy. Foukaná minerální izolace nikterak nezatíží chod vaší domácnosti, jelikož její realizace nezabere dělníkovi více jak 3 až 5 hodin. Navíc nevzniká žádný odpad ani znečištění. Nyní je tento odborný posudek a kalkulace v hodnotě 750 Kč zcela zdarma.

 

Průzkum úniku tepla

Technik samozřejmě stavební objekt podrobně prozkoumá a odhalí všechny citlivá místa s největším únikem tepla a na ty se pak společnost zaměří. Získáte tak informace o všech nedostatcích.

 foukac-vyska

Foukaná minerální izolace se slevou

Objednejte si služby společnosti Magmarelax a získejte foukanou minerální izolaci s 20% slevou. Jedná se o špičkovou technologii mezi minerálními izolacemi v rámci skelných a čedičových vláken. Záruka 15 let na efektivnost posouvá tuto stavební operaci na přední místa před ostatní izolační postupy a řešení. Objednejte si služby společnosti Magmarelax ještě dnes.