Zateplování s foukanou izolací patří k nejefektivnějším záležitostem na trhu

Jak by vás přesvědčili reklamní slogan o skvělém zateplovacím systému nabízející 30 % úsporu finančních prostředků spojených s vytápěním? Někdo by jen možná mávl rukou a ti další by dnešnímu článku věnovali jen několik málo minut ze svého života.

Následně by se dozvěděli, že stále existují podpůrné systémy kombinující moderní poznatky a vyspělé stavební procesy,zajišťující jednoznačně pozitivní výsledky.

 

Hlavní výhody tzv. foukané izolace

Foukaná izolace je oblíbená především pro svůj neagresivní přístup k celé realizaci systému. Ta nezabere více jak 3 hodiny pracovního času. O vše se postará jeden proškolený dělník, který s dokáže s celou kompletací poradit bez jakékoliv pomoci a hrubé síly. Minerální izolace Magmarelax navíc nenaruší chod domácnosti a dokonce není ani třeba složitého stavebního zásahu či následného úklidu.

Nutno podotknout, že nejde o neprověřený nebo úplně nový systém. Foukaná minerální izolace Magmarelax je na trhu několik desítek let. Společnost IP Polná k ní dokonce poskytuje 15 letou záruku.

 

Foukaná izolace stropu systémem Magmarelax – proč tedy strop?

Strop je z pohledu prostorové velikosti nejjvýraznějším segmentem celého domu. V ploše se nenachází žádné stavební otvory jako okna nebo dveře, proto má smysl o této části domu vážněji popřemýšlet. Z logického úsudku je zřejmé, že izolace ve stropní části má opravdu senzační účinky. Navíc se není třeba bát šibeniční investice z rodinného rozpočtu.

Při porovnání s ostatními izolačními postupy se jedná o jeden z nejefektivnějších způsobů, jak svůj dům zaopatřit ochranným prvkem proti úniku teplot a jejich vyrovnáním v interiéru domu.

Proč se tedy pro foukanou izolaci nakonec rozhodnout?

Izolace Magmarelax především zabraňuje úniku tepla ze stavebního objektu. Z dlouhodobého sledování bylo zjištěno, že se náklady zmenší o celých 30 %, což není malé číslo. Pod střechou se budete konečně cítit lépe a navíc si zvýšíte bezpečnost domu z pohledu celkové požární ochrany. Celý prostor stropu se hermeticky zateplí bez jediného nežádoucího tepelného mostu.

Požádejte o nezávaznou schůzku technika společnosti na stránkách poskytovatele služby https://www.magmarelax.cz/mojeizolace?s=pr_moje-izolace_izolace__